מערכות אזעקה | מערכת אינטרקום | מצלמות אבטחה | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

מערכות בקרת כניסה

מערכות בקרת כניסה נועדו לעקוב אחר כניסת עובדים, אורחים ומוזמנים בארגונים גדולים, במפעלים, באתרים מוסדיים וציבוריים וכדומה. שעון  הנוכחות הוא המכשיר אשר מדווח על כניסות ויציאות. ניתן לרכוש שעון פשוט או לבחור בשעון חכם אשר מחוברים אליו מסופים מורכבים בעלי מקשים אשר ניתן לתכנת אותם בהתאם לצרכי ודרישת מנהלי המקום. ההתאמה לצרכים מתבצעת על ידי תוכנה מיוחדת שמסופקת ללקוח יחד עם שעון הנוכחות עצמו. המערכת ההרמונית מסוגלת לבצע פעולות שונות בכלל זה: מעקב באמצעות טלוויזיה במעגל סגור, הדפסת כרטיס נוכחות אישי, סינכרון מפת שטח האתר לצורך הפרדת אזורים המותרים לכניסת עובדים, מבקרים פעילים, ספקים ועוד.

שליטה בקרה ואבטחה באמצעות מערכות בקרת כניסה

מערכת בקרת כניסה מאפשרת שליטה על מתחמי העבודה, אזורי ההנהלה ואזורים רגישים אחרים. ניתן לעקוב אחר תנועת העובדים ולהציג בזמן אמת מיקום של כל אדם במתחם למטרות תיעוד, מעקב. אבטחה ולמטרות נוספות. מערכות אלו תורמות, איפה, לשיפור ביצועי העובדים והמנהלים ומייעלות פעילות העסק. מערכת בקרת כניסה יכולה להתחבר למערכות הממוחשבות של המוסד לצורך דיווח על נוכחות והכנת שכר, לדיווח על צריכת ארוחות בחדרי האוכל, לצורך הגדרות משימות, לביצוע פרויקטים ועוד. מערכות אלו מתחברות להנהלת העסק, למחלקת משאבי אנוש ולמחלקת הביטחון העוקבות אחריה. מערכת בקרת כניסה מסוגלת לספק דו”חות בלחיצת כפתור אחת לכל מנהל המורשה לקבלם.

מערכות בקרת כניסה / מערכת בקרת כניסה

משימות רבות

כל מערכת בקרת כניסה יכולה לבצע שורה של משימות ספציפיות וייחודיות ובין היתר: בקרת כניסה בהתאם לאזורים, לאזורי זמן לסוגי עובדים ועוד. הסדרת ביקורי אורחים ומבקרים על פי מועד זימונם. הקצאת כרטיסים לקבוצות אורחים המגיעות לסיורים, או לאורחים ספציפיים של עובדים. אפשרות לתצוגה גרפית של אירועים, תצוגה מקוונת של אזורים על פי אירועים, העברות הודעות בזמן אמת על ידי דוא”ל, SMS ואחרות, התחברות למסך המאפשר טיפול באירועים מתוכננים ואחרים ועוד. חברות הייטק, מפעלים המשתרעים על שטחים גדולים, עסקים שיש בהם מחלקות ממודרות, מוסדות צבאיים, משטרתיים ואחרים זקוקים לשליטה ולפיקוח על הנכנסים בשעריהם ועל התנועה הפנימית ומערכות אלו תורמות לכל הנושאים הללו.

טכנולוגיות שונות

ניתן להבחין במערכות הפועלות על טכנולוגיות של  טביעות אצבע, זיהוי פנים ועוד. המשוכללות והמתקדמות שביניהן משלבות גם יכולת של דיווח טלפוני של עובדים הנמצאים מחוץ לאתר הארגון, של בקרת מעליות, כיבוי מחשבים אוטומטי לחיסכון באנרגיה וכדומה. ניתן לחבר מערכות אלו גם למסופים המזהים מספרי רישוי של רכבים ובכך, לספק מעטפת שליטה ואבטחה טובים יותר. מערכות בקרת כניסה מותקנות על ידי חברות המתמחות בתחום כמו בן-טק. הן מספקות את המערכות והתוכנות ואף מתקינות את מרכיביה במקומות הנדרשים. לחברות אלו קיימת בנוסף, תשתית המסוגלת לטפל בתקלות, לבצע תיקונים, להחליף חלקים פגומים ואף לתכנת מחדש תוכנה שניזוקה. מומלץ לארגונים גדולים ומורכבים לרכוש מערכות חכמות אשר תתאמנה לצרכיהם. ההשקעה במערכות בקרת כניסה הכרחית ביותר!

[themify_layout_part slug=rm-postall]

 

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו