מערכות אזעקה | מערכת אינטרקום | מצלמות אבטחה | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

מערכת אזעקה לעסק

מערכת אזעקה לעסק

מערכת אזעקה לעסק

כל עסק משמש כמקור פרנסה עיקרי וחשוב לבעליו, ולכן, יש לשמור עליו מכל משמר. גורמים פליליים ופורצים מבצעים ניסיונות מתמידים לפרוץ לבתי עסק מתוך כוונה לגנוב ממנו פריטים יקרי ערך.  התקנת מערכת אזעקה לעסק, תצמצם את ניסיונות הפריצה, ובמקרים רבים, אף תימנע אותם מראש או בעת התרחשותם. בתי עסק כאלו הם: חנויות תכשיטים, בנקים, משרדי חלפני כספים, מפעלים המייצרים ציוד יקר ערך ועוד. מרבית הפריצות מתבצעות בלילה ויש צורך במערכות אזעקה איכותיות אשר תכסינה את כל שטח העסק. החברה תבצע גם שירותי תחזוקה ותיקונים על פי הצורך. ההתקשרות יכולה להיות חד פעמית ותסתכם בהתקנת המערכת או שנתית שכוללת שירותי מוקד קבועים.

מבנה מערכת אזעקה לעסק

מערכת אזעקה לעסק כוללת מספר רכיבים עיקריים: רכזת הכוללת את כרטיסי החומרה העיקריים. גלאים פנימיים המכונים גם גלאי נפח. גלאים חיצוניים, מגעים מגנטים לחלונות ודלתות, לוחות מקשים שנועדו לדריכה ונטרול המערכת, לקביעת סיסמא ולביצוע פעולות חשובות אחרות וסירנה. מומחה להתקנת מערכת  אזעקה מגיע לפגישה עם בעל העסק, לומד על דרישותיו, לומד להכיר את המקום ועל פי נתונים אלו, ואחרים נוספים, מכין תכנית להתקנת מערכת אזעקה. על הדרך, הוא גם ייעץ לבעל העסק על המערכת המתאימה ביותר, לדעתו, ובמרבית המקרים, מדובר על מערכת אלחוטית איכותית. יש צורך לבחור את מיקום וגובה הנחת גלאי הנפח על מנת שיכסו את החללים העיקרים שדרכם עלולים להיכנס הפורצים. מגעי מגנט יונחו על כל הדלתות והחלונות החיצוניים והסירנה תותקן במקום בולט שבו רעש הצופר יישמע למרחוק.

תפעול והרתעה

תפעול מערכת אזעקה לעסק אמור להיות פשוט. בעל העסק בוחר סיסמא אותה הוא מקיש על לוח המקשים. המערכת אמורה להידרך או להיות מנוטרלת תוך מספר שניות. משום כך, המקשים צריכים להיות מותקנים קרוב לדלת או במקום שלא יהיה מרוחק. על פי מיקומם ייבחרו מספר שניות ההשהיה. במקרה וינסו להיכנס פורצים אזי גלאי הנפח או מגעי  המגנטים יחושו בכך והמערכת תתחיל להשמיע קול חזק. כך הם יברחו מהמקום. צריך לציין כי לגלאי הנפח יש עיניות אדומות מהבהבות, פורצים מכירים אותן, ובמקרים רבים, הם רואים אותן ונעלמים. גם הימצאות סירנה בולטת היא סימן לפורצים רבים מלהימנע ולהתקרב לבית העסק. כך, שמערכת יכולה לסייע גם כשהיא לא מופעלת.

שירותי מוקד

כאמור, ניתן לקבל מהחברות המתקינות ו/או חברות אבטחה ושמירה שירותי מוקד מגוונים. השירות כולל מספר שירותים: סיורים קבועים מדי לילה סביב בית העסק, שליחת ניידת לבית העסק בכל מקרה של גילוי פריצה או ניסיונות פריצה, דיווח חודשי על אירועים חשובים וכדומה. ניתן לבחור בכל החלופות הללו או בכמה מהן. בהתאם לרמת השירות ייקבע התשלום החודשי. מומלץ לקבל שירות מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בהתקנת מערכות אזעקה לעסקים, לפרטיים, למוסדות ציבור ועוד. עובדיה יבצעו מלאכתם נאמנה.

[themify_layout_part slug=rm-postall]

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו