מניעת פריצות לעסק

מניעת פריצות לעסק

בעסק – שיכול להיות משרד, חנות, מסעדה, בית קפה או כל סוג עסק אחר, נמצאים עובדים, רכוש ומידע רגיש. פריצה לעסק עלולה לגרום לנזקים קשים. הפורצים עלולים לפגוע באנשים שנמצאים במקום, לגנוב מידע חשוב או לגנוב רכוש. כדי למנוע מהפורצים לפרוץ לבית העסק חשוב להכיר את האסטרטגיות בהן הפורצים משתמשים ולדעת כיצד להתמודד עמן.

הפושעים של היום מתוחכמים ביותר, רבים מהם יודעים כיצד לבצע פריצות גם כאשר מדובר על פריצת מנעולים מתוחכמים, והם עושים זאת בלי להשאיר זכר לפעולותיהם. כמו כן, מצליחים הפורצים לזהות מצבים בהם הבית או בית העסק ריקים מאנשים. הפורצים מצליחים להבחין בחלונות פתוחים והם מקפידים לבחון את השטח היטב לפני שהם פועלים. חלק מהפורצים עשויים להתחזות לבעלי מקצוע ולשוטט באזור בו העסק נמצא כדי לזהות הזדמנויות לפריצה קלה.

איך להגן על העסק מפני פריצות?

בין אמצעי המיגון היעילים שיכולים להגן על העסק ניתן לציין את מצלמות האבטחה ואת מערכות האזעקה. קיימים מגוון סוגים של מצלמות אבטחה. בין סוגי המצלמות אפשר להתקין מצלמות אבטחה IP שהן מצלמות שפועלות על Wi-Fi. רוב המצלמות יכולות לתעד את ההקלטה ולאפשר צפייה ושמיעה של המתרחש. כמו כן, ניתן למצוא מצלמות אינפרא אדום שמאפשרות צפייה בחושך ומצלמות אנלוגיות שמעבירות אותות וידאו על ידי כבל תקשורת שמחובר למערכת הקלטה. נוסף על כך, ניתן להתקין מצלמות כיפה שמתאפיינות בבסיס אחיזה רחב, מצלמות זום, מצלמות גלויות (מהוות אמצעי הרתעה מעולה), מצלמות סמויות וסוגים נוספים של מצלמות.

גם בתחום מערכות האזעקה ניתן למצוא מגוון סוגים של מערכות. חלק מהאזעקות ניתנות לשליטה על ידי הסמארטפון, ניתן לבחור בהתקנה אלחוטית או קווית, ניתן לחבר את מערכת האזעקה לאינטרקום ולייצר קישור לחברת האבטחה וישנן אופציות נוספות.

רצוי עבור כל בעל עסק להתקין מערכת אזעקה ומצלמות אבטחה ולרכוש את המערכות מחברה מקצועית ואמינה. חשוב לבחור בחברה שמספקת גם שירותי התקנה מקצועיים, כך שהמתקינים ידעו כיצד לאתר פרצות שמקלות על הפורצים ולמקם את המערכות בהתאם.

רצוי מאוד לבחור במערכות אבטחה שכוללות אפשרות לביצוע מעקב בוידאו ומאפשרות לצופים לזהות את הפנים של המצולמים. מערכת אבטחה איכותית תיידע גם את בעל העסק בנוגע לפריצה וגם את גורמי הביטחון, כך שהם יוכלו לפעול באופן מידי במקרה הצורך ולמנוע מהפושעים לפרוץ למבנה.

בנוסף להתקנת מצלמות האבטחה ומערכות האזעקה חשוב לדאוג גם למנעולים איכותיים, להשתמש בתאורה, כמו למשל: אורות שנדלקים כאשר ישנה תנועה בשטח ולהתקין סורגים ורשתות על החלונות של המבנה.

להגן על העסק גם מפני העובדים

לצערנו, לא תמיד ניתן לסמוך גם על העובדים של העסק. חלק מהעובדים עלולים לנצל את קרבתם לקופה או למוצרים השונים ולגנוב מהעסק בו הם עובדים. על ידי התקנת מצלמות אבטחה יהיה ניתן למנוע את המצבים הללו. עובדים שיודעים שמותקנות בבית העסק מצלמות, לא ינסו לגנוב ממנו רכוש או מידע רגיש משום שהם יידעו שיהיה קל מאוד להוכיח שהם אכן ביצעו את מעשה הגניבה.

חברה מקצועית שמתמחה במערכות מיגון לעסקים

חברה מקצועית שמספקת מגוון אמצעי מיגון מתקדמים, תוכל לסייע לכל בעל עסק למצוא את המערכות המתאימות ביותר עבורו. כמו כן, החברה תדע היכן נכון להתקין את המערכות השונות כך שהן יבצעו את העבודה בצורה הטובה ביותר.

באמצעות אמצעי המיגון יוכל בעל העסק להגן על העובדים, הרכוש והמידע ואף למנוע מעובדי המקום לנצל את המידע שברשותם ולפגוע בעסק בדרכים שונות.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980