מערכות אזעקה | מערכת אינטרקום | מצלמות אבטחה | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

מערכות בקרת כניסה

מתקין מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה נדרשות בשורה ארוכה של מקרים ובכל מקרה כזה תרומתן חשובה. הן נועדו  לצילום אזורים שונים מחוץ למבנים ובתוכם. רוכשים אותן אנשים פרטיים, מוסדות ציבור וחינוך, רשויות מקומיות, חנויות וסופרמרקטים, מפעלים ועוד. ניתן למצוא מצלמות קוויות ואלחוטיות. רכיבי מערכת של מצלמות קוויות מחוברים אלו באלו באמצעות כבלים. הכבל יוצא ממצלמה אחת או יותר ומתחבר למכשיר הצפייה או ההקלטה. במערכת אלחוטית אין שום כבלים וכל האותות מהמצלמות מועברים דרך האוויר. מצלמות אלחוטיות משדרות בצורה אנלוגית או דיגיטלית. את ההתקנה של כל  מערכת יודע לעשות מתקין מנוסה וניתן לשכור את שירותיו.

ייעוץ והתקנה

מתקין מצלמות אבטחה יודע גם לייעץ לגבי המצלמות המתאימות ביותר ללקוח. הוא יודע למקם את המצלמות באזורים החיצוניים ובאלו שבתוך הבית. הצורך והרצון הוא למתן שטח כיסוי מרבי מצד אחד ויצירת רצף ללא שטחים “מתים”. הוא מכיר את תכונות המצלמות, את טווח השידור שלהן, את רמת הרזולוציה שלהן ואת תכונותיהן החשובות הנוספות. כך, הוא יוכל לבנות מערכת מעולה שתיתן כיסוי מושלם לבעלי המקום. הוא, כמובן, ימליץ על סוג המצלמה המתאים. מצלמות אלחוטיות נוחות יותר לשימוש בגלל שאין צורך בהקמת תשתית לכבלים, אבל לא תמיד הן  המתאימות ביותר. בנוסף, קיימות מצלמות IP ומצלמות HD, אנלוגיות, דיגיטליות וכדומה, ויש צורך לעשות בחירה נכונה. החברה המתקינה, לרוב, מספקת גם שירותי תיקונים ותחזוקה למערכת.

מיקום המצלמות

מצלמה טיפוסית מסוגלת לשדר לטווח שבין 75 ל 150 מטר מחוץ לבית, ולטווח שבין 30 ל 50 מטר בתוך  הבית. השוני נובע מכך שבסביבה חיצונית אין עצמים המפריעים לשידור, בעוד שבתוך הבית יש קירות בלוקים ובטון, מכשירים אלחוטיים המשדרים בתדרים קרובים ועצמים נוספים המשבשים את השידור. מתקין מצלמות אבטחה יבחר את נקודות ההתקנה האופטימאליות בהתחשב בכל  הגורמים הללו ואחרים נוספים. ברור הוא, שמיקום המצלמות ייקבע יחד עם הלקוח אשר מכיר טוב מכולם את ביתו. בחנויות למשל, ירצו בעליהם להתקין מצלמה אחת לפחות מעל לקופות, ואחרות במקומות בעייתיים אחרים לאיתור גניבות מוצרים וכדומה. רשות מוניציפאלית, תרצה מצלמות אבטחה באתרים בעייתיים ומרכזיים כדי לחברם למוקד בקרה ושליטה שלה.

החשיבות בהתקנה נכונה על ידי מתקין מצלמות אבטחה

למצלמות אבטחה יש יתרונות רבים ,במיוחד, בתחום ביטחון והבטיחות. הן מתעדות מקרים שונים של תאונות דרכים, שוד, פעילות פח”ע, הצתות ועוד. תמונות מזירות שונות עשויות להיות קבילות בתי משפט ובבוררויות וניתן אף להסתמך עליהן כדי לנתח מצבים שונים. על סמך תמונות ממצלמות אבטחה ניתן לקבל החלטות, שלעיתים, הן אסטרטגיות. מצלמות אבטחה אף יוצרות הרתעה, ובמקרים רבים, אירועים חמורים נמנעים בגלל נוכחותן. בגלל כל הדברים הללו ואחרים נוספים, יש צורך לבחור במצלמות איכותיות וכאלו שיספקו מענה הולם בשלל מצבים: לאור יום, בחשיכה, בתנאי מזג אוויר קשים וכדומה. כמובן, שלהתקנה מקצועית יש חשיבות עליונה.

[themify_layout_part slug=rm-postall]

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו