מערכות אזעקה | מצלמות אבטחה | מערכות אינטרקום | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

מצלמות אבטחה במעגל סגור

מצלמות אבטחה במעגל סגור הפכו בשנים האחרונות למוצר בסיסי בעל חשיבות גבוהה בבתים, במוסדות ציבור, ברחובות ובכל מקום אפשרי.

מצלמות אבטחה במעגל סגור

מהדורות החדשות בתקופה האחרונה מספרות על מקרים מזעזעים שונים אשר תועדו במצלמות האבטחה במעגל סגור ועל מקרים אחרים שחבל שלא תועדו כיוון שאי אפשר להוכיח כי אכן קרו במציאות. במקומות שבהם הותקנו מערכות מסוג זה כמו בגני ילדים, אפשר לראות דקה אחרי דקה מה קרה בגן ולעצור פעילות שאינה נורמטיבית וכרוכה בהתעללות בילדים.

החשיבות והנחיצות של המערכות הללו אינה מוטלת בספק ולכן עיריות, הנהלות של מבני ציבור ואזרחים רבים מתקינים את המצלמות הללו כדי לדעת מה בדיוק קורה בכל אחד מהאתרים הללו כשהאחראים או ההורים לא נמצאים במקום.

בבתים רבים שבהם עובדים מטפלים לילדים או לחלופין לקשישים, מתקינים מערכות מסוג זה וצופים בנעשה בבית מדי יום כדי לוודא שהכול כשורה ושלא נעשים מעשים פליליים נגד חסרי ישע.

התקנת המצלמות במיקומים השונים

המצלמות סורקות את השטח או הדירה לאורך כל היממה. בעלי הנכס או המנהלים במקום יכולים לצפות בכל מה שקרה בשעות ובימים ספציפיים ולנתח כל תנועה חשודה.

אופן התקנת המצלמות מצריך חשיבה לטווח הרחוק כדי שהמצלמה תקלוט באופן רוחבי את כל השטח שעליו מעוניינים לפקח. המערך כולל כמה וכמה מצלמות המותקנות בנקודות אסטרטגיות. בהתאם לנחיצות מתקינים במידת הצורך גם מצלמות נסתרות כדי לעלות על מצבים אקוטיים אם קיים חשד כלשהו.

מצלמות בטכנולוגיה מתקדמת

בכל שנה מייצרים מערכות חדשניות ומתוחכמות יותר של מצלמות אבטחה. המצלמות הנוכחיות כוללות שידור תמונות ברזולוציה ובחדות גבוהה שמאפשרת לראות באופן מדויק מה קורה בשטח ואת תווי פניו של אדם זר. אפשר לנהל את גיבוי המידע בדרכים פשוטות ולאורך זמן כדי שאפשר יהיה לראות מה קרה ביום ובשעה ספציפיים במידת הצורך.

אפשר לרכוש מצלמה מסוג זה הפועלת בצבעי שחור לבן או כזו המפיקה תמונות בצבע, קיימות במצלמה מגוון תכניות שאפשר להפעיל במידת הצורך, כרטיס זיכרון בעל כמה אופציות לנפחים שונים והכול מופעל באמצעות שלט רחוק הפועל באופן חכם ונוח מאד לשימוש.

 

התקנת מצלמות אבטחה בעסקים

מעשי גניבה של עובדים זו תופעה כאובה הקיימת במקומות עבודה רבים. פריטים רבים הקיימים במקומות הללו מדרבנים את העובדים לגנוב כדי להקל על חייהם. עובדי סופרמרקט יגנבו פריטי מזון וכך יחסכו לעצמם כספים עבור רכישת המזון ובמקומות אחרים יכולים לגנוב כל סוג מוצר הקיים במקום העבודה לצרכי שימוש פרטי או מכירה תמורת כסף, או יגנבו כספים מהקופה הממוחשבת בחנות שבה הם מועסקים.

כדי למגר את התופעה מתקינים כמה מצלמות אבטחה במשרדים, באולמות הייצור, ברחבי החנויות ובמיוחד מעל הקופה. אנשי בקרה צופים בזמן אמת במתרחש וכל פעולה חריגה מתועדת ונבדקת באופן קפדני כדי לראות אם הייתה פעולת גניבה או לא.

לקוחות גונבים גם הם לעיתים תכופות מוצרים או פלאפונים של העובדים ובאמצעות המצלמות אפשר לזהות את הגנב.

מצלמת אבטחה כהתרעה לנושא הפריצות

נושא הפריצות הוא מאד בעייתי כיוון שהגנבים מנסים את מזלם בבתים רבים כדי לפרוץ ולגנוב דברי ערך כמו תכשיטים, כסף ומוצרים נוספים. הימצאותה של מצלמת אבטחה במעגל סגור במיקומים שונים מרתיעה את הגנבים כיוון שברור להם שאפשר יהיה לזהות אותם. לכן הם משתמשים בתחבולות שונות אשר לעיתים מצליחות ולעיתים לא. במקרה של פריצה, אכן בודקים בגיבוי את מה שקרה בפועל וחושפים את פני הפורץ.

[themify_layout_part slug=rm-postall]

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו