מערכות אזעקה | מערכת אינטרקום | מצלמות אבטחה | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

מערכות בקרת כניסה

מערכות בקרת כניסה

מקום העבודה שלנו מכיל מידע רב שהוא הבסיס לקיומו של העסק. זליגת מידע לגורמים שונים גם בתוך הארגון שאינם אמורים לדעת מה קורה במחלקה זו או אחרת, הוא אקוטי.

זו הסיבה שבמקומות עבודה רבים מתקינים מערכות בקרת כניסה מתוחכמות המנתבות את כניסת העובדים המורשים בלבד לכל סביבת עבודה.

הנתונים הרבים המתקבלים ממערכת זו

מערכת בקרת כניסה מותאמת באופן ספציפי לכל מקום עבודה ולצורך הקיים בו. אפשר לקבל מידע על שעות הנוכחות, שעות כניסה ויציאה, נתונים על השלמת ביצוע של משימות ייעודיות ופרויקטים על פי התכנית שאושרה לכך, כולל תצוגות גרפיות . המערכת מנהלת כמה וכמה דלתות במקביל, מסנכרנת את הנתונים תוך שימוש במצלמת IP  המקושרת למערך האזעקה כדי לאפשר כניסה אוטומטית. בדרך זו יוצרים שליטה אופטימלית בכל הנעשה תוך שימוש רוחבי בקוראי הכרטיסים ובבקרים.

כל המערכות עובדת באמצעות תוכנות ייעודיות מתקדמות הכוללות ממשקים ספציפיים וטלוויזיה במעגל סגור. באמצעות הבקרה המתמדת, אפשר להפיק דוחות ספציפיים הכוללים מידע רב שעוזר מאד להנהלת החברה על מיקומי הימצאותם של העובדים השונים לאורך היום. דרגים שונים בארגון יכולים לקבל הרשאה, לצפות במידע ולהשתמש בו.

המערכת מאפשרת כניסה של מבקרים לאחר הליך זיהוי שיוכלו להיכנס לשטח שהוגדר עבורם.

התראות של המערכת

אם הייתה פריצה או דלתות נותרו פתוחות וכך אפשרו לגורמים שונים להגיע למקומות שאין להם אישורי הגעה – המערכת תתריע על כך.

כל התראה על חריגה מדווחת מידית בהודעות כתובות מתפרצות, במייל או לחילופין בהתרעה קולית, כדי לתת מענה בזמן אמת.

שליטה על כל שקורה בעסק

רמת אבטחה גבוהה נדרשת במקומות מסווגים המכילים מידע אקוטי. מערכת בקרת כניסה עונה על כל הדרישות המיוחדות של כל מקום כזה ובונה את צורת ההתנהלות הנדרשת עבורו.

המערכת מאפשרת שליטה מלאה גם על מה שקורה במעטפת הבניין, תפעול המעליות, בקרה על החניונים, קליטת נתוני מספר הרישוי של הרכבים כדי לאפשר זרימה מהירה של הרכבים, תפעול המחסומים בכניסה וביציאה וחיבור אוטומטי למערכות נוספות כמו גילוי אש.

בסיס הנתונים מאפשר להפיק תגים ללא צורך בתוכנה ייעודית נוספת, המידע מועבר לחשבי השכר לצורך הכנת השכר החודשי של עובדי החברה על פי ההסכם האישי של כל אחד מהם.

החשיבות של מערכת בקרת כניסה

המערכת מאפשרת עבודה קולחת ללא תקלות כשסביבת העבודה של כל עובד מוגדרת מראש. הגדרת הנתונים מראש מגנה על כל מה שקורה בעסק על כל רבדיו, אינה מאפשרת לגורמים שליליים לחדור למערכות או להיכנס למקומות רגישים.

מכלול היתרונות יוצר שקט נפשי ולכן חברות רבות מודעות לחשיבות הגדולה של מערכת בקרה וכניסה מתקינות אותה במשרדיהם.

[themify_layout_part slug=rm-postall]

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו