מערכות אזעקה | מערכת אינטרקום | מצלמות אבטחה | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

HD מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה HD

מצלמת אבטחה HD  היא טלוויזיה במעגל סגור העובדת בשיטה האנלוגית תוך שימוש בכבל קואקסיאלי (Coax) להעברת שידורי וידאו באיכות בזכות טכנולוגית HD. הכבלים מעבירים את האותות ממצלמות האבטחה למכשיר ה – DVR.

כשמשתמשים בשיטה מיוחדת זו של שידור אפשר ליהנות מהחדשנות הטכנולוגית, לראות מה קורה במרחק של עד 250 מטרים ברזולוציה מצוינת, אפשר לראות תקריב של פני אדם וכל פרט טכני שהוא מהותי. כל התמונות הן איכותיות במיוחד, המותגים השונים מותאמים זה לזה, אפשר להקצות ללא בעיה כתובת IP, רוחב הפס הרשתי הוא כנדרש ואין עקבות.

מצלמות אבטחה מסוג זה המותקנות בבית יוצרות שקט נפשי כיוון שאפשר לראות בכל זמן מה קורה בבית גם כשיש בו אנשים וגם שהוא ריק כמו לדוגמה בזמן חופשה. זהו פתרון מוצלח במיוחד עבור בתים שבהם נמצאים קשישים עם עובדים זרים, ילדים בגילאים שונים ללא השגחה הורית ועוד.

כל היתרונות במצלמות אבטחה HD

את מצלמות האבטחה החדשניות אפשר להתקין על בסיס התשתיות האנלוגיות הקיימות. הדבר מתבצע באמצעות מקודדים התומכים במערכות היברידיות וכך יוצרים אפשרות לביצוע השינויים הנדרשים לטווח הארוך. כך משתנות גם פעולות התיעוד והן מבצעות גם הקלטות בשיטה המודרנית של ה HD.

מערכות האבטחה IP  הפועלות בשיטת NAS הן עמידות מאד, מבצעות את הנדרש באופן אמין מהיר וסיסטמטי, דבר המגביר את היעילות ואת העבודה התואמת את צרכי הלקוח.

אפליקציית הענן מאפשרת שליטה רחבה ביותר על ניהול קבצי הווידאו השונים מהמשרד ובאמצעות הסמארטפון מכל מקום בו קיים WIFI. מערכת התיעוד היא נוחה מאד לשימוש, מאפשרת מציאת נתונים במהירות יחסית ושמירת קבצים רלבנטיים על פי הצורך.

חיסכון בעלויות

את מערכת ה- HD  אפשר להרחיב על פי הצורך בכל עת כיוון שהיא מופעלת על ידי ענן פרטי כמו לדוגמה, אמצעי פיתוח לניתוח נתונים מול דוחות קודמים, שיפור הפתרונות וניטור מרחוק. בתחשיב כללי מול מערכות אנלוגיות, מערכות ה- HD  זולות הרבה יותר.

מעבר למצלמות אבטחה HD

השוני המהותי והיתרונות הרבים של שיטת HD  גרמו לכך שמי שמעוניין להתקין מצלמת אבטחה לראשונה בביתו, בוחר ברוב המקרים בשיטה זו ולא בשיטה הישנה כדי ליהנות מהקדמה ומנוחות השימוש. בנוסף לכך, מי שמעוניין לשדרג את המצלמה שברשותו מבצע את השינויים הנדרשים והופך את השימוש בשיטה האנלוגית לשיטת ה- IP וכך משפר לאין ארוך את נראות התמונות והסרטונים המתקבלים ממצלמת האבטחה.

התסכול שהיה בעבר כשקשה היה למצוא תיעוד ספציפי על תאריך מסוים, או שעה מסוימת כבר לא קיים, כיוון שהמערכת הייחודית מבצעת את התיעוד באופן מושלם. תמיד אפשר להיעזר בתקציר או לחילופין לאתר את הזמן המדויק כדי לראות מה בדיוק קרה.

הגיבוי התמידי ואפשרויות שליפת המידע בנוחות ובקלות, הפכו את HD  למצלמת האבטחה הנדרשת ביותר בתקופה האחרונה.

מעוניינים במידע נוסף על מצלמות אבטחה HD? השאירו פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו