מצלמת אבטחה ביתית

מצלמת אבטחה ביתית

מספר הפריצות נמצא בעלייה והפורצים של היום רק הופכים להיות יותר ויותר מיומנים, בשל סיבה זו  חשוב מאוד להתקין אמצעי מיגון שיפחיתו את הסיכונים וישמרו על הביטחון.

חלק מבעלי הבתים שמעוניינים להתקין אמצעי מיגון מתלבטים בין התקנת מערכת אבטחה מלאה ובין התקנת מצלמת אבטחה ביתית בלבד. לפעמים יכולה מצלמת אבטחה בלבד לספק מענה לצרכי הבית ולהקנות את הביטחון הדרוש.

במידה שהוחלט להתקין מצלמת אבטחה לבית, חשוב להכיר את מצלמות האבטחה השונות ואת הפונקציות הקיימות. חלק מהפונקציות יכולות להתאים ולשפר את ההגנה וחלק אינן מתאימות לכולם.

רכישת מצלמת אבטחה לבית – פרטים בהם יש להתחשב

לפני שרוכשים מצלמת אבטחה ביתית, יש לחשוב היטב מהם הצרכים של בני הבית. להלן מספר מאפיינים של מצלמות אבטחה שרצוי לקחת בחשבון לפני שמבצעים את הרכישה:

שידור מידי או תיעוד

אחת השאלות שיש לקחת בחשבון טרם הקנייה היא האם יש צורך בשידור בזמן אמת או האם מעוניינים במצלמה שרק מתעדת את האירוע? ניתן לרכוש מצלמת אבטחה שמאפשרת למשתמשים לצפות במתרחש בזמן אמת או להשתמש במערכת הקלטה שרק מקליטה ושומרת את הצילום. עבור משתמשים שמעוניינים להישאר עם היד על הדופק רצוי לרכוש מצלמה שמשדרת בזמן אמת ושניתן לחבר לסמארטפון, למחשב או לטאבלט, בצורה זו יהיה ניתן לצפות במתרחש מכל מכשיר באמצעות חיבור לאינטרנט.

רזולוציה

שאלה חשובה נוגעת לרזולוציה של המצלמה. רצוי לרכוש מצלמה עם רזולוציה גבוהה משום שהיא תאפשר למשתמשים לראות גם את הפרטים הקטנים. מצלמה עם רזולוציה גבוהה תוכל למשל לקלוט את תווי הפנים של הפורצים – דבר שיקל על הזיהוי בהמשך. רזולוציה גבוהה של מצלמת אבטחה ביתית תתחיל ב- 960*582, אך ניתן למצוא מצלמות אבטחה עם רזולוציה גבוהה הרבה יותר.

צילום בחושך

יש להחליט האם מעוניינים במצלמה שמאפשרת צפייה בחושך. מצלמה שיכולה לאפשר צפייה בחושך תתאים לאנשים שמתגוררים באזור חשוך או במקום בו הכניסה לבית חשוכה. כמו כן, המצלמה תתאים למחסנים ולאנשים שמעוניינים לצפות בתינוק שישן בחדר חשוך.

מצלמה נסתרת

מצלמה נסתרת מאפשרת הגנה על הבית וסביבתו. כמו כן, המצלמה מתאימה מאוד במקרים בהם מדובר על ילדים קטנים שנמצאים בגן או במקרים בהם מדובר על קשישים שנעזרים במטפל זר. במהלך השנים האחרונות התפרסמו ידיעות על מקרים רבים בהם מטפלים זרים התעללו בקשישים ועל מקרים בהם גננות פגעו בילדים. באמצעות מצלמה נסתרת ניתן לעקוב אחר המתרחש ולתפוס את המתעללים על חם. ניתן לרכוש מצלמות אבטחה נסתרות עם סאונד ולעקוב אחר במילים שנאמרות על ידי המטפלים שנמצאים בחדר. במקרה של קשישים או ילדים, יהיה ניתן לזהות אלימות מילולית שלא יהיה ניתן לזהות אם מתקינים מצלמת אבטחה ללא סאונד.

מצלמה גלויה

מצלמה גלויה יכולה לשמש כאמצעי הרתעה מצוין. התקנה של מצלמת אבטחה ביתית גלויה יכולה למנוע פריצות ולגרום למטפלים שונים לחשוב פעמיים לפני שהם מתנהגים באופן שאינו הולם.

חברת האבטחה ממנה נרכשת המצלמה

שוק מצלמות האבטחה הינו מגוון ביותר, ומעבר לכך – ניתן למצוא לא מעט חברות שמספקות שירותים בתחום המיגון. לכן, חשוב לבדוק היטב את החברה ממנה רוכשים את המצלמה. חברה מקצועית תציע מצלמות אבטחה מגוונות ואיכותיות ותספק ייעוץ מקצועי שיסייע לכל לקוח לבחור מצלמת אבטחה ביתית שעונה על צרכיו. כמו כן, תספק החברה שירותי התקנה מקצועיים שיבטיחו שהמצלמה תעבוד בצורה הטובה ביותר. חברה אמינה ומקצועית תספק גם אחריות יבואן, כך שבמידה שיהיה צורך בכך יוכלו הלקוחות לקבל שירות.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980