איך בוחרים מצלמות אבטחה?

איך בוחרים מצלמות אבטחה?

בחירת מצלמות אבטחה לבית היא אחת הפעולות החשובות ביותר שיש לבצע בתחום המיגון. הפורצים של ימינו עסוקים מאוד ופורצים לבתים פרטיים, דירות בבניינים, בתי קרקע ומשרדים ברחבי הארץ. רבים מאתנו מכירים אנשים שפרצו להם לבית וחלקנו חוו בעצמם את החוויה המערערת. במקרה שפרצו לשכנים שלכם, במקרה שחוויתם פריצה לבית שלכם או במקרה שמעולם לא פרצו לביתכם, חשוב מאוד שתמגנו את הבית ובין היתר שתתקינו מצלמת אבטחה מתאימה.

אחת השאלות שמתעוררות בקרב אנשים שמעוניינים לרכוש מצלמת אבטחה לביתם היא "איך בוחרים מצלמת אבטחה?", ננסה להשיב על השאלה.

איך בוחרים את מצלמת האבטחה המתאימה?

כדי לבחור את מצלמת האבטחה המתאימה יש להכיר את הסוגים הנפוצים של מצלמות האבטחה. לאחר שלומדים על הסוגים השונים ניתן לקבל מושג על ההיצע הקיים ולדעת כיצד להתאים את המצלמה לצרכים האישיים של בני הבית. כדי לסייע לכם להכיר את מצלמות האבטחה המגוונות, ריכזנו מספר סוגים נפוצים של מצלמות אבטחה:

  • מצלמת בולט – למצלמות בולט יש עדשה קבועה וממוקדת וניתן לכוון אותן לאזור אותו רוצים לצלם. המצלמות קלות להתקנה ביחס למצלמות אבטחה אחרות ועמידות בפני מזג אוויר קיצוני. כדאי להתקין את המצלמות במרכזו של החדר משום שהעיצוב והצורה שלהן עלולים לפגוע בעבודתה של המצלמה ולגרום לתמונות להיקטע במידה שישנם גורמים שמפריעים לצילום.
  • מצלמת אבטחה קווית – מצלמות אבטחה קוויות הן המצלמות המסורתיות המוכרות. כדי להתקין את המצלמות הללו יש צורך בידע מקצועי משום שיש לבחון את המיקומים של כבלי החשמל, השטח בו מותקנת המצלמה ופרמטרים אחרים. חשוב לדעת שלמרות שהמצלמות הללו נחשבות לשמרניות, הן אמינות במיוחד.
  • מצלמת אבטחה אלחוטית – מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית הן המצלמות המתקדמות ביותר משום שניתן להתקין אותן בקלות במגוון מקומות בהם ישנה רשת אלחוטית ולא צריך להשתמש בכבלים. האפשרות להתקין את המצלמות במקומות שונים ללא העברת כבלים גורמת למצלמות האלחוטיות להתאים מאוד לאנשים שמתגוררים בדירות שכורות ולבתים בהם קשה להעביר את הכבלים. את המצלמות אפשר לתפעל באמצעות טאבלט, מחשב נייד, סמארטפון ואמצעים אחרים.
  • מצלמת כיפה – מצלמות כיפה מאפשרות לבני הבית לצלם בזווית רחבה והפורצים מתקשים מאוד לזהות את הכיוון אליו הן פונות. באמצעות מצלמות כיפה ניתן בין היתר להתמקד באובייקטים ולבצע צילום תרמי. ניתן גם להטות ולסובב את המצלמות.

איך בוחרים מצלמות אבטחה?

נוסף על סוגי המצלמות שהוזכרו חשוב לדעת שישנן מצלמות שמאפשרות צפייה בחושך. המצלמות האלו יכולות להתאים בין היתר לחדרי בקרה, לבתים בהם הכניסה לבית חשוכה ולהורים שמעוניינים להשגיח על הילדים כאשר החדרים חשוכים. מצלמות אחרות מתאפיינות ברזולוציה גבוהה. מצלמות אלו מתאימות לאנשים שמעוניינים לקלוט פרטים קטנים, כמו למשל זיהוי פנים. נוסף על כך, ניתן להתקין מצלמות ממוגנות שמתאימות לאזורים בהם מזג האוויר קיצוני וישנו חשש לוונדליזם, מקומות אלו יכולים להיות בין היתר: רפתות, שדות ואזורים פתוחים אחרים. מצלמות מסוג זה כוללות מכסה עדשה עם זכוכית ממוגנת. מצלמות אחרות שנפוצות מאוד בגני ילדים, בתים של מבוגרים שנמצאים תחת טיפול של עובד זר ובתים פרטיים הן מצלמות נסתרות. המצלמות הנסתרות יקרות יותר מהאחרות משום שהן מורכבות יותר להתקנה. את המצלמות הנסתרות אפשר להתקין גם במקומות ציבוריים, חדרי מנהלים, כספות וחנויות.

הכרת סוגי מצלמות האבטחה וקבלת ייעוץ מקצועי מחברה שמתמחה באספקת מצלמות אבטחה מגוונות והתקנת מצלמות אבטחה, תאפשר לכם לבחור במצלמה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. בצורה זו תוכלו להגן על הבית, המשרד או כל מקום אחר בצורה הטובה ביותר.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980