אינטרקום IP אלחוטי – לאן זה מתאים?

אינטרקום IP אלחוטי – לאן זה מתאים?

כמה פעמים ביום או בשבוע מגיעים אנשים לביתכם או לבית העסק שלכם? הרבה, לא? כולנו מכירים את המוצר הוותיק והשימושי אשר קיים במגוון של בניינים, וילות או בתים פרטיים, מפעלים, משרדים, בתי עסק, ארגונים וחברות. האינטרקום מאפשר לנו לשלוט באנשים שנכנסים למתחם שלנו וכך אנו משיגים בקרה מצד אחד, בטיחות ואבטחה מהצד השני. ברגע שיש לנו אינטרקום אנחנו יכולים להיות הרבה יותר רגועים כי אנחנו פשוט שולטים באנשים שנכנסים למתחם וזה לא משנה אם מדובר בוילה פרטית או במפעל גדול עם מאות עובדים.

מה זה בעצם אינטרקום IP?

מדובר באינטרקום שמתחבר ישירות לראוטר. את האינטרקום ממקמים על השער או בסמוך לדלת ובאמצעות כבל רשת הוא מתחבר לראוטר. תוך כמה שניות בודדות אנחנו מקבלים גישה לאפליקציה דרך הסמארטפון  או הטאבלט, מורידים אותה ויכולים לתפעל אותה בקלות.

כלומר, ברגע שהאורח, הלקוח, השליח, הטכנאי או כל אדם אחר שאתם מצפים לו או שלא מגיע אליכם, האפליקציה נפתחת ואנחנו יכולים לראות את הבן אדם שעומד מבעד לשער או לדלת, לדבר איתו בשיחת וידאו ואז אנחנו פשוט יכולים להחליט האם לפתוח לו את הדלת או השער או לא.

בשונה מאינטרקום רגיל, אינטרקום IP מתחבר לרשת האלחוטית ולכן גם אם אנחנו לא נמצאים בבית או בבית העסק, אנחנו יכולים לראות מי נמצא שם.

אינטרקום IP אלחוטי - לאן זה מתאים?

איך יודעים איזה סוג של אינטרקום להתקין?

ובכן, דרושה כאן יד והבנה מקצועית בתחום. שאלות כמו גודל החלל, כמות האנשים שנכנסת בממוצע בכל יום למקום, רמת האבטחה שאנחנו רוצים להשיג חייבות להישאל בתהליך בחירת אינטרקום ומערכת בקרה למבנה. בדיוק בשביל זה אנחנו נכנסים לתמונה עם ניסיון רב שנים בתחום האבטחה.

מערכת אינטרקום IP – מה זה כולל?

מערכת אינטרקום IP אלחוטית כוללת בתוכה מצלמת IP ברזולוציה גבוהה עם עדשה רחבה וניתן לתכנת אותה לפתיחה של יותר משער TJS או דלת אחת, אבל זה כבר תלוי בצורך שלכם. בנוסף, האינטרקום עצמו זוהר בלילה, מה שמאפשר גישה קלה יותר.

מי שיש לו קוד, כמובן שיוכל להיכנס ישר. את הפאנל עצמו אפשר לשים ממש על הטיח או לפרק אותו לשניים ואת החלק הפנימי לשים בתוך הקיר או הבטון ואת החלק החיצוני מעל, מה שיעניק לזה מראה יותר אסתטי ונקי. לרוב מערכות האינטרקום ניתן לחבר בין 6-12 משתמשים שיכולים להתקין את האפליקציה ולפתוח את השער או הדלת.

חברת בן טק דואגת לאבטחת אזורים רגישים בבתים פרטיים, בנייני מגורים, בנייני משרדים, מוסדות ציבוריים ובתי עסק. המטרה היא לשלוט בתנועה של כל האנשים שמגיעים לאזורים הללו, כך שנוכל להשיג בפיקוח, ניהול ומעקב מלא עם התאמה מלאה לצרכים או למגבלות שלכם. נשמח לסייע לכם בהתאמת מערכת אינטרקום IP חכמה המשלבת קודן, בקר חכם, קוראי תגים, מסך חכם ועוד מגוון של מוצרים ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

מעוניינים לשמוע עוד על התקנת אינטרקום IP? כל מה שאתם צריכים לעשות לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות הוא פשוט לפנות אלינו דרך האתר תוך מילוי השם, המייל והטלפון שלכם. ניתן גם לשלוח אלינו מייל, להתכתב איתנו בוואטסאפ במספר 050-3535695 או לצלצל אלינו למספר 072-3301429 ונשמח לענות לכם על כל השאלות. התנסינו באינספור התקנות של מערכות אבטחה ויש לנו הניסיון הדרוש לביצוע התהליך במקצועיות וברמת גימור גבוהה במיוחד.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980