מצלמות אבטחה לבניין משותף

מצלמות אבטחה לבניין משותף

התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף יכולה לשנות את המצב והתחושה של הדיירים מהקצה אל הקצה ולגרום להם להיות בטוחים יותר להרגיש בטחון במרחב הפרטי שלהם.

הורים רבים חשים הרבה יותר בטוחים בעוד נמצאים מחוץ לבית כאשר ילדיהם מתגוררים בבניין ממוגן, כמובן שהתחושה חיונית גם עבור הילדים שעשויים להישאר בביתם עם מטפלת או לבדם, עבור אנשים מבוגרים או עבור רווקים שמתגוררים לבד. הפורצים יכולים לבצע את זממם גם בשעות הלילה, במהלך סופי שבוע או בחגים – תקופות בהן עולים הסיכונים לפריצה משום שאנשים רבים נוסעים לחופשות בארץ או בחו"ל. באמצעות התקנת מצלמות אבטחה משוכללות ניתן להפחית את הסיכונים ולשפר את תחושת הביטחון.

הגנה מסביב לשעון

מצלמת אבטחה איכותית תתעד את כל הפעולות שמתרחשות באזור המצולם במשך כל שעות היממה, 7 ימים בשבוע. המצלמה תוכל למנוע פריצות בשל היותה אמצעי התרעה מצוין. במידה שאכן תתרחש פריצה, תוכל מצלמת אבטחה איכותית לסייע לדיירים לזהות את הפורצים.

מצלמה לא מגנה רק על הבניין ומונעת כניסה של אנשים שאינם רצויים, אלא גם מונעת חדירה של רכבים לשטח הבניין ומגנה על הגינה המשותפת.

מיקום מצלמות האבטחה והאם מותר לדייר להתקין מצלמת אבטחה לצורך שימוש אישי?

מכיוון שרוב האנשים אינם מכירים את המבחר הנרחב של מצלמות האבטחה ואינם יודעים היכן כדאי למקם את המצלמות כך שהן יפעלו בצורה יעילה, חשוב לפנות אל חברה מקצועית ובעלת ניסיון שמתמחה במצלמות אבטחה, לרבות התקנת מצלמות אבטחה. בין מגוון סוגי המצלמות ניתן לציין: מצלמות חוץ, מצלמות פנים, מצלמות אינפרא אדום שמאפשרות צילום בחושך, מצלמות גלויות, מצלמות סמויות, מצלמות כיפה וסוגים נוספים.

חברה שמתמחה בתחום תוכל לייעץ לדיירי הבניין ולעזור להם לבחור במצלמות אבטחה שעונות על צרכיהם. כמו כן, יסייעו עובדי החברה במיפוי השטחים הבעייתיים שעשויים לאפשר לפורצים להיכנס לשטח. אחד האזורים בהם רצוי להתקין מצלמת אבטחה הוא החניה של הבניין. אם יש לבניין חניון גדול, רצוי להתקין מצלמות אבטחה בחללים הפנימיים כדי לכסות את השטח.

נוסף על כך, כדאי להתקין מצלמות אבטחה גם בכניסות לבניין, לרבות כניסות החירום. כדאי להתקין מצלמות אבטחה גם באזור הירידה למקלט וליד המעלית. במידה שמעוניינים להתקין מצלמה בחדר המדרגות, יש ליידע את כל הדיירים והמבקרים בבניין באופן מפורש, הסיבה לכך היא שאזור זה פרטי יותר ויש להגן על פרטיותם של הנמצאים במקום.

כדי להגן על הפרטיות של הדיירים והמבקרים, נקבע כי כדי להתקין מצלמת אבטחה באזור זה יש לקבל אישור של מעל 51% מהדיירים. במקרה שאחד הדיירים התקין מצלמת אבטחה עבור עצמו ולא קיבל אישור מרוב הדיירים, הוא יידרש להסיר אותה.

מצלמות אבטחה סמויות בבניין משותף – מה קובע החוק?

מצלמות אבטחה נסתרות הן כשמן – מצלמות אבטחה שלא ניתן לראות. במידה שהדיירים מעוניינים  להתקין בבניין המשותף מצלמות מסוג זה, עליהם להתקין שלט שכולל איור של מצלמה. על השלט להיות ברור ונגיש לכולם ולציין שמותקנות באזור מצלמות אבטחה. באמצעות השלט ניתן לייצר מרחב פתוח ומוגן בלי לפגוע בפרטיות של הנמצאים במקום.

להגן על דיירי הבניין בצורה הטובה ביותר

כפי שצוין – ניתן למצוא בשוק מגוון סוגים של מצלמות אבטחה. חברה מקצועית שמתמחה בתחום תוכל לסייע לכל לקוחותיה בבחירת מצלמות האבטחה המתאימות ביותר. כמו כן, תספק החברה שירותי התקנה מקצועיים ותדע היכן למקם את המצלמות כך שהן ישרתו את המטרה ויצלמו את האזורים שמסכנים את דיירי הבניין.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980