מצלמות אבטחה באבן יהודה

מצלמות אבטחה באבן יהודה

מצלמות אבטחה לבית הן צורך קיומי ובסיסי בבתים רבים באבן יהודה לנוכח המציאות בה כולנו מעוניינים להגן על בני המשפחה ועל הרכוש שלנו.

מצלמות אבטחה באבן יהודה

רבים מתושבי אבן יהודה התקינו לאחרונה בנוסף לאזעקה הביתית מצלמות אבטחה משוכללות הפועלות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. צוותי החשיבה שלנו הכוללים את המנהלים הטכניים מתאימים את המערכת הנכונה ביותר עבור הצרכים הספציפיים בכל בית, כדי להשיג עבורו מערכת הפועלת באופן אופטימלי ומשרתת נאמנה את הלקוחות.

מצלמות אבטחה בשיטת IP

מצלמות בטכנולוגיית IP פועלות כבר לאורך זמן באבן יהודה, הן בבתים פרטיים, במוסדות ציבוריים ובבניינים רבי קומות. המערכת יוצאת הדופן מסוגלת לשדר הן תמונות וידאו ברצף והן שמע קולי באיכות מצוינת. התוצאה מתקבלת עקב השימוש בכבל רשת – ETHERNET  של עד 12 מגה פיקסל.

הניסיון והידע הרב הובילו אותנו לבחירת המוצרים הטובים ביותר בתחום זה שכבר עובדים סביב השעון במקומות רבים לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. איכותם המעולה של הפריטים השונים במערכת מעניקה שקט נפשי ורוגע לכולם, כיוון שכל המעטפת מאובטחת כראוי.

מצלמות אבטחה באבן יהודה

חידושים במערך ה – IP

בשנים האחרונות עם הרחבת השימוש במכשירי הסמארטפון המתוחכמים הורחב השימוש גם באפליקציה הייעודית מתוך המכשיר הסלולרי המאפשרת צפיה בכל מה שקורה בבית או בעסק .זוהי דרך קלה, פשוטה וזמינה לראות את הנעשה בכל מקום ובכל שעה באמצעות השילוב הטכני עם המצלמות הייחודיות.

מצלמות אבטחה בשיטה האנלוגית

מערך מצלמות איכותי המסוגל להפיק תמונות בטיב מעולה של 4 מגה פיקסל. מערך זה מתחבר לאינטרנט הביתי הקיים באמצעות כבל רשת וזאת כדי לאפשר צפייה על הנעשה בבית גם כשנמצאים במקום מרוחק. העברת הן מתח והן תקשורת היא באמצעות כבל משולב 59 RG.

מי שמעוניין במערכת בעלת רזומה עשיר, שהעלויות שלה זולות יחסית והפעלתה היא פשוטה ולכן נוחה מאד לשימוש, רוכש מערכת אנלוגית. קל מאד לתכנת אותה על פי רצונם של הלקוחות ולאחר התקנה קצרה והדרכה, הלקוחות נהנים מהר מאד מהתוצאות המתקבלות ממצלמות האבטחה.

מצלמות אבטחה בבית, בעסק ובכל מקום אחר

ביתו של האדם הוא מבצרו ולכן הוא חייב להרגיש בו בטוח ומוגן לחלוטין. הצורך בהתקנת מצלמות אבטחה בכל מקום נובע הן מסיבות חיצוניות והן מסיבות פנימיות.

בהיבט החיצוני, ההגנה היא מפני אנשים לא קרואים שעלולים לנסות מעת לעת לבצע פריצה הביתה הן כשבני הבית לא נמצאים בו והן כשהם בבית, בעיקר בשעות הלילה. הציוד המקצועי בעל החיישנים הרגישים מזהה כל תנועה חשודה ומתריע על כך הן באמצעות החיבור למערכת האזעקה והן בהעברת מסרים דרך הטלפון הסלולרי. אם בני הבית נמצאים בביתם הם בודקים מידית במצלמות אם הייתה פריצה או אם התקרבו אנשים זרים הביתה.

אם בני הבית אינם נמצאים בו, המערך האוטומטי מזעיק למקום את חברת האבטחה או את המשטרה כד לראות מה קורה בזמן אמת. הפעולות הללו מרחיקים במקרים רבים את הזרים מאזור מאובטח זה.

בהיבט הפנימי, ההגנה היא על בני הבית שנמצאים בביתם אך עלולים לסבול מסכנות שונות כמו מטפלות שאינן פועלות כראוי בתינוקות, ילדים או בני משפחה מבוגרים.

כמו כן בקרה של המצלמות אחר אופן עבודתם של אנשים שנשכרו כדי לבצע עבודות שונות במרחב הבית, עבודות ניקיון, שיפוץ, תחזוקה של החצר, הגינה ובריכת השחייה וכל צורך נוסף. אם הם מבצעים את מלוא המשימות, נשארים את מלוא הזמן שעבורו קיבלו תשלום ואם אינם מבצעים תוך כדי העבודה פעולות מרמה שונות.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980