מצלמות אבטחה בגני הדר

מצלמות אבטחה בגני הדר

גם אם אתם מתגוררים ביישוב גני הדר שמתאפיין במראה כפרי ובאווירה רגועה, חשוב שתבצעו פעולות שמטרתן לשמור על ביטחונכם, על הביטחון של בני ביתכם ועל הרכוש שלכם. הסיבה לכך שחשוב לשמור על הביטחון נובעת בין היתר בשל כמות הפריצות הגבוהה. ביתנו חשוף לפריצות לאורך כל שעות היממה – אם מדובר על ימי חול ובעיקר במהלך החגים וחודשי הקיץ, זמנים בהם אנשים רבים נוסעים לחופשות בחו"ל.

גניבת רכוש ותחושת ביטחון – מה עושים במקרה של פריצה לבית?

אנשים שחוזרים מחופשה ומגלים שביתם נפרץ, עשויים לגלות שנגנבו להם חפצים יקרים כמו למשל: תכשיטים ומכשירים. כמו כן, עלולים בני הבית לגלות שפרצו להם לכספת. הפריצה אינה פוגעת ברכוש בלבד, אלא גם בתחושת הביטחון בבית, כך שגם המבוגרים וגם הילדים עשויים לחוש פחד וחרדה לאורך זמן. מכאן שבכוחם של הפורצים לערער את מצבם הכלכלי והנפשי של הדיירים.

במקרה שחלילה אירעה פריצה, יש בראש ובראשונה לצלצל למשטרה. לאחר שהשוטרים יגיעו לבית, הם יבדקו את הראיות וככל שהם יקדימו להגיע – כך יהיה טוב יותר. חשוב מאוד להמתין עד להגעתם של השוטרים ולא להזיז חפצים או לנסות להשיב חפצים שהוזזו למקומם. לצד הדיווח למשטרה יש להסדיר את הביטוח ולהעביר לנציג החברה פרטים הכרחיים. לאחר מכן, הנציג ינחה את בני הבית בנוגע לפעולות שיש לבצע ולמסמכים השונים שצריך להגיש לצורך הפעלת הפוליסה.

פעולות נוספות שיש לבצע לאחר פריצה הן לערוך רשימה שכוללת את כל החפצים שהפורצים גנבו ולצלם אזורים בהם ניתן לראות שנגרם נזק. הרשימה והצילומים יוכלו לסייע בהמשך כאשר תוגש תביעה. במידה שחפצים ניזוקו או נשברו יש לשמור אותם, גם הם מהווים עדות לפעולותיהן של הפורצים.

בהמשך יש לנסות לגלות כיצד הפורצים הצליחו לחדור אל תוך הבית. במידה שמגלים חלונות פתוחים או פתחים אחרים שאפשרו לפורצים להיכנס, יש לנעול אותם. כמו כן, יש להזמין מנעולן מקצועי ולהחליף את המנעולים במנעולים מתקדמים.

מניעת פריצות בעתיד

 אחת הדרכים היעילות ביותר למנוע פריצות היא להתקין מצלמת אבטחה. התקנת מצלמת האבטחה חיונית עבור כל בית. ניתן למצוא מגוון מצלמות אבטחה שמציעות פונקציות שונות. המצלמות יכולות לסייע לבעלי הבית להבין מתי הפריצה התרחשה, להריץ את הצילום קדימה ואחורה ולדלות פרטים חשובים, לראות את הפורצים בפעולה ולאתר אותם בהמשך. מעבר לזאת, יכולות מצלמות האבטחה לשמש גם כגורם הרתעה מצוין ולמנוע פריצות.

את מצלמת האבטחה יש לרכוש מחברה מקצועית ומנוסה שמספקת מגוון מצלמות אבטחה משוכללות, מעסיקה יועצים מקצועיים שיכולים לסייע בבחירת המצלמה המתאימה ומספקת שירותי התקנה ברמה גבוהה.

דרכים נוספות שיכולות לסייע בהפחתת הסיכונים הן להשאיר אור דולק כאשר עוזבים את הבית, הדבר יגרום לפורצים להניח שיש אנשים במקום ולא לנסות לפרוץ. כמו כן, יש להקפיד על נעילת הדלת כאשר יוצאים מהבית. במקרה שגרים בבית פרטי או צמוד קרקע, יש לסגור גם את החלונות כאשר יוצאים מהבית.

דבר נוסף עליו חשוב להקפיד נוגע ליציאה לחופשה. במידה שנוסעים לחופשה בארץ או בחו"ל, אין ליידע את החברים ברשתות החברתיות בנוגע לדבר. אנשים רבים נוהגים להעלות פוסטים לפני שהם נוסעים לחו"ל או במהלך החופשה והדבר מסכן אותם מאוד. העלאת מידע מסוג זה ברשת מאפשרת לכל אדם לדעת שהבית ריק ושניתן לפרוץ אליו בקלות יחסית. כמו כן, יש לבקש מאחד השכנים לאסוף את הדואר או העיתונים שהצטברו כדי שהבית לא יראה כאילו שנטשו אותו לאורך זמן.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980