מצלמות אבטחה בגבעת ברנר

מצלמות אבטחה בגבעת ברנר

קיבוץ גבעת ברנר השקט, הירוק והרוגע יכול להיות מקום נפלא למגורים, אך יחד עם זאת אין זה אומר שהמקום בטוח לגמרי. העלייה בכמות הפריצות ועצם העובדה שהפורצים של היום מתוחכמים ביותר ויודעים כיצד לבצע פריצות במהירות, ללא השארת סימנים וללא יצירת רעשים (כן, כבר יש לפריצה כזו שם והיא מכונה: "פריצה שקטה"), דורשת מכל בעל בית למגן את ביתו. מכאן ניתן להבין שהפורצים אינם מתמקדים רק בערים הגדולות, אלא גם בקיבוצים ובמושבים.

הפורצים שמצליחים לחדור אל הבית יכולים לעשות זאת כאשר הבית ריק ולגנוב רכוש יקר. כמו כן, יכולה הפריצה להתבצע בזמן שבני הבית נמצאים בתוך הבית. מדובר על מצבים מפחידים מאוד בהם בני הבית מתעוררים משנתם או יוצאים מאחד החדרים ומוצאים אדם זר בביתם.

איך להפחית את הסיכונים ולהרתיע את הגנבים? למנוע פריצות בדרכים שונות

ישנן מגוון דרכים שיכולות להפחית את הסיכון לכך שתתבצע פריצה. שילוב בין דרכים שונות יגביר את רמת הביטחון. בשל סיבה זו מומלץ להיעזר בדרכים שונות ולשלב ביניהן. להלן מספר דרכים שיכולות להגביר את רמת הביטחון בבית:

התקנת מצלמת אבטחה משוכללת ושימוש באמצעי מיגון נוספים

אחת הדרכים היעילות ביותר למיגון הבית היא להתקין מצלמת אבטחה מתקדמת שתאפשר צפייה ברמה גבוהה, זיהוי פנים, ראיה בחושך ופונקציות הכרחיות נוספות. חשוב לבחור את מצלמת האבטחה בקפידה ולוודא שהיא עונה על הצרכים של בני הבית. כדי לבצע בחירה נכונה יש לרכוש את מצלמת האבטחה מחברה שמתמחה בתחום, לקבל ייעוץ מבעלי מקצוע שעוסקים בתחום ולוודא שההתקנה מתבצעת על ידי מתקין מקצועי.

נוסף על ההשקעה במערכת אבטחה משוכללת, יש להתקין גדר או שער חזק, אינטרקום עם קוד ומצלמה ולאבטח את החלונות והכניסות האחרות. חשוב מאוד להתקין דלת כניסה חזקה ולהקפיד לנעול אותה ואת החלונות במהלך הלילה.

גידול כלב שמירה (כמה שיותר מאיים וחובב נביחות) + התקנת שלטי הרתעה

דרך טובה וותיקה שיכולה להפחית את הסיכון לכך שתתבצע פריצה היא לגדל כלב שמירה, ואם ניתן – כמה שיותר מפחיד ומאיים. כלב שמירה גדול שנובח חזק ויוצר איום משמעותי ירתיע את הפורצים ואפילו ימנע מהם לנסות להבריח או להרדים אותו. נוסף על כך, רצוי לתלות שלט אזהרה. השלט יכול להזהיר את הסובבים מפני כלב נושך ואפשר לתלות אותו גם אם בכלל לא מגדלים כלב. כמו כן, ניתן להתקין שלט שמיידע את הסובבים בכך שהמקום מאובטח.

ביטוח תכולת דירה

פעולה חשובה נוספת שיש לבצע היא לדאוג לביטוח תכולת דירה, בצורה זו יהיה ניתן לקבל פיצוי במידה שחלילה תתבצע פריצה לבית. הדבר לא ימנע את הפריצה כמובן, אך הוא כן יוכל להפחית את עגמת הנפש.

יש אנשים בתוך הבית והם ערים ונמרצים!

לצד ההמלצות שניתנו, חשוב לייצר אשליה שיש אנשים בבית כאשר עוזבים את הבית למשך יום, יומיים או למשך תקופה של שבוע ומעלה. השארת רדיו פועל, אור דלוק או טלוויזיה דולקת שנמצאת בקרבת החלון, יכולים לסייע בהשגת המטרה ולגרום לכל פורץ לחשוב היטב לפני שהוא נכנס לבית.

לא לפרסם יציאות לחופשות – לא מעלים סטטוסים על חופשות!

כלל חשוב ביותר שיש להקפיד עליו הוא לא לפרסם יציאות לחופשות. בעידן הפייסבוק, נוהגים רבים לספר לכל חברי הרשת החברתית על כך שהם נוסעים לחו"ל. ניתן לדמות את פרסום הנסיעה להנחת גבינה מול עכבר – הפורצים יכולים להימצא ברשתות החברתיות והדיווח מקל עליהם מאוד לבצע את זממם.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980