מצלמות אבטחה בגני ילדים

מצלמות אבטחה בגני ילדים

במהלך השנים האחרונות החלו להתפרסם כל מיני סיפורים על גננות שהתעללו בילדים, סיפורים אלו מזעזעים ביותר וחשוב לבצע את כל הפעולות ההכרחיות כדי למנוע סיטואציות שכאלו.

כדי למנוע סיטואציות זוועתיות במהלכן צוות המטפלים פוגע בילדים, יש לערוך בין היתר בדיקה קפדנית של הגננת ושל צוות העובדים בגן ולהתקין מצלמות אבטחה מתקדמות שמאפשרות צפייה על כל מה שמתרחש בגן דרך האינטרנט. כדי למנוע מצב בו כל אחד יכול לצפות בתיעוד של מצלמות האבטחה, ניתן לצפות בתיעוד באמצעות כניסה עם ססמה בלבד.

בעזרת מצלמות האבטחה יכולים ההורים לוודא שילדיהם נמצאים בידיים טובות ושהצוות שעובד בגן דואג להם, נוהג ברכות ובעדינות.

מצלמות אבטחה בגנים – הקלטת תמונה וסאונד למניעת אלימות פיזית ומילולית

מצלמות האבטחה שמותקנות בגני הילדים צריכות להיבחר בקפדנות, כך שהן יכילו את כל הפונקציות הדרושות ויאפשרו להורים להיות רגועים בזמן שהילדים נמצאים בגן.

בין הפונקציות הנחוצות יש לציין את השילוב בין קול ותמונה, שילוב זה יאפשר ביצוע מעקב אחר ויכוחים ואמירות שונות. במידה שהמצלמה מצלמת רק תמונה, לא יהיה ניתן לגלות למשל גננת שמקללת ומעליבה את הילדים. במצב זה, הגננת יכולה לומר את דבריה, לשמור על שפת גוף שמשדרת רוגע והתנהגותה לא תתגלה.

השילוב בין הקול והתמונה לא מאפשר לגננת שפוגעת בילדים להתחמק, משום שכל האירוע מוקלט ומתועד במלואו. כמובן שהמצלמה תאפשר להורים לזהות גם אלימות פיזית. עצם הצבת המצלמה בגן תגרום לצוות המטפלים להיות דרוכים יותר ולהיזהר מפני ביצוע פעולות שעלולות לפגוע בילדים, כמה חבל שיש צורך בכך לפעמים, אך זוהי המציאות.

באילו אזורים בגן יש להתקין מצלמות אבטחה?

את מצלמות האבטחה ניתן להתקין בתוך הגן ומחוץ לגן. מצלמת אבטחה ניידת למשל, תוכל לתעד מספר אזורים בחצר בהם מתקיימות פעילויות. כמו כן, המצלמות יכולות לסייע להורים לוודא שזרים לא נכנסים לגן. רצוי להתקין את המצלמה בתוך הגן – בחדרים הפנימיים ובאזורים הפתוחים. יחד עם זאת, יש להימנע מהתקנת מצלמות אבטחה באזורים שיפגעו בפרטיות, בשל סיבה זו אין להתקין את המצלמות במקלחות ובחדרי שירותים.

לבחור מצלמת אבטחה מתאימה

לפני שבוחרים מצלמת אבטחה לגן יש להבין מהן הדרישות ממצלמת האבטחה. המצלמה יכולה למשל לשמור את התיעודים למשך מספר ימים בלבד או למשך מספר שבועות, לתעד בחושך, להיות גלויה או סמויה ולשדר בזמן אמת. כמו כן, ניתן לבחור במצלמות עם רמות שונות של איכות תמונה ויש להחליט מהו הסכום הכספי שמעוניינים להשקיע במצלמה. נוסף על כך, יש להחליט מהו מספר המצלמות הדרוש והיכן יש למקם כל מצלמה כך שתתקבל תמונה מלאה על כל הפעילויות שנעשות בגן הילדים וניתנות לתיעוד.

רכישה חכמה של מצלמת אבטחה לגנים

כדי לבחור מצלמת אבטחה איכותית שמתאימה לגני ילדים, חשוב לפנות אל חברה שמתמחה באספקת מצלמות אבטחה לגני ילדים ובהתקנת מצלמות אבטחה. חברה מקצועית ואמינה תעסיק יועצים מיומנים שיודעים כיצד להתאים את מצלמת האבטחה לכל גן בהתאם לדרישותיו. כמו כן, תעסיק החברה צוות מתקינים מיומן שיתקין את המצלמות באזורים הנכונים ובאופן שיאפשר צפייה והבנה של כל האירועים שמתרחשים בשטח הצילום.

לשמור על הילדים באמצעות מצלמות אבטחה משוכללות

הילדים שלנו הם הדבר היקר ביותר ועלינו לשמור עליהם היטב ולמנוע מצבים בהם הם ייפגעו. כדי למנוע פגיעה פיזית או מילולית, חשוב לוודא שמותקנות בגן מצלמות אבטחה מקצועיות שמאפשרות תיעוד שוטף. יש לבצע את הבדיקה לפני שרושמים את הילדים לגנים.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980