מצלמות אבטחה במכבים רעות

מצלמות אבטחה במכבים רעות

כמות הפריצות הגבוהה והשתכללות היכולות של הפורצים מאיימים על בעלי בתים ובעלי עסקים רבים. הפורצים של ימינו אינם בוחלים בערים, כפרים, ישובים וקיבוצים, בתים פרטיים, דירות קטנות, דירות יוקרה או פנטהאוזים. כמובן שבתי היוקרה מושכים את הפורצים יותר מדירות ממוצעות, אך עדיין, אף אחד אינו מוגן לחלוטין.

כדי להפחית את הסיכונים לכך שתתבצע פריצה רצוי עבור כל בעל בית ומשרד להתקין מצלמת אבטחה. היום ניתן למצוא מגוון חברות שמספקות מצלמות אבטחה ומתקינות מצלמות אבטחה במכבים רעות, חיפה, תל אביב, הרצליה, חולון וערים אחרות ובכל יישוב, כפר או קיבוץ בארץ.

מבחר נרחב של מצלמות אבטחה – 4 סוגים של מצלמות אבטחה פופולריות

כדי לספק הגנה מפני הפורצים המתוחכמים, יוצרו מגוון מצלמות אבטחה משוכללות. המבחר הגדול של המצלמות עשוי לבלבל כמעט כל אחד, ולכן, לפני שבוחרים מצלמת אבטחה, חשוב להכיר את ההיצע הקיים. בין מבחר מצלמות האבטחה הקיימות, החלטנו לציין 4 סוגים של מצלמות אבטחה:

  1. מצלמת אינפרא אדום – מצלמת אבטחה זו הינה נפוצה ביותר וניתן למצוא אותה במגוון בתים ובתי עסק. מצלמת אינפרא אדום מתאפיינת ברזולוציה גבוהה והיא מאפשרת ראייה בחושך. כמו כן, היא מציגה את הצילום בצבעים. המצלמה יכולה להאיר אזורים ללא התערבות אדם באמצעות העברת הצילום הצבעוני לצילום בשחור – לבן. מצלמות אינפרא אדום ניתנות להתקנה בתוך המבנה ומחוץ למבנה והן המצלמות היעילות ביותר עבור מקומות בהן האור חלש או במקרה שמדובר על אזור חשוך. ניתן למצוא מצלמות אינפרא אדום שעמידות בפני מים וטמפרטורה קיצונית.
  2. מצלמות נסתרות – מצלמות נסתרות כשמן – אינן נראות לעין, לכן, הן מאפשרות לבני הבית לעקוב אחר המתרחש בצורה הטובה ביותר, משום שהפורצים אינם מודעים לקיומן. ניתן לרכוש מצלמות אבטחה שמכילות גלאי תנועה, גלאי עשן מזויפים ומצלמות סמויות מסוגים נוספים. לצד היתרונות הרבים של מצלמות האבטחה הנסתרות, יש לציין שהן פועלות פחות טוב כאשר התאורה חלשה ובשעות החשיכה. כמו כן, רוב המצלמות הנסתרות לא עמידות בפני מים. בין היתר, מתאימות מצלמות האבטחה הנסתרות לבתים, דיור מוגן ובתי מלון.
  3. מצלמת כיפה – מצלמות הכיפה מתאפיינות בבסיס אחיזה רחב, כאשר המצלמות הקלאסיות מסוג זה מכונות בשם: "DOME". ניתן למצוא מגוון סוגים של מצלמות כיפה, ביניהן: מצלמות כיפה לשליטה בזום והטייה, מצלמות כיפה אנטי ונדליזם, מצלמות כיפה חיצוניות ופנימיות ומצלמות כיפה אינפרא אדום. נוסף על כך, ניתן לרכוש מצלמות כיפה שמגיעות עם כיסוי, הכיסוי מקשה על הפורצים לראות את העדשה. מצלמות הכיפה מתאפיינות ברזולוציה גבוה מאוד והן מציגות את המתרחש בצבעים.
  4. מצלמת גוף – המצלמות מתאימות לחלק החיצוני של המבנה ולחלקו הפנימי של המבנה. במקרים רבים מותקנות המצלמות בין היתר בקופות רושמות, חנויות ובנקים. למצלמות הגוף איכות וידאו מצוינת.

מצלמות אבטחה במכבים רעות

בחירת מצלמת האבטחה המתאימה ביותר לצרכי הבית או לצרכי העסק

ארבעת סוגי מצלמות האבטחה שצוינו הן רק חלק ממגוון מצלמות האבטחה שניתן למצוא בשוק. מכיוון שלכל בעל בית או עסק יש צרכים משלו, חשוב מאוד לבחור במצלמת האבטחה המתאימה.

חברה מקצועית שמתמחה באספקת והתקנת מצלמות אבטחה ומציעה מבחר נרחב של מצלמות אבטחה משוכללות תעסיק יועצים מקצועיים ובעלי ניסיון שסייעו למגוון לקוחות במציאת המצלמה המתאימה. היועצים המקצועיים יוכלו לספק ייעוץ ממוקד ולסייע לכל לקוח לבחור במצלמת האבטחה שעונה על צרכיו. כמו כן, תספק חברה מקצועית שירותי התקנה, שירותי ההתקנה יתבצעו על ידי מתקינים מקצועיים והמצלמות יגיעו עם אחריות.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980