מערכות אזעקה | מצלמות אבטחה | מערכות אינטרקום | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

מצלמות אבטחה רמלה

מצלמות אבטחה הן כלי חיוני בימינו והן נחוצות בכל מקום – בין אם עובדים או מתגוררים בעיר, ביישוב או בכפר – אין זה משנה מהי כמות האנשים שמתגוררים או מבקרים במקום.

מצלמות האבטחה הפכו להיות כל כך נחוצות בשל כמות הפריצות הרבה והידע הנרחב של הפורצים בכל הנוגע לטכניקות הפריצה השונות.

בין אמצעי האבטחה הבולטים שיכולים לסייע לבעלי בתים ולבעלי משרדים יש לציין את מצלמות האבטחה שיכולות להוות גורם הרתעה מצוין ולמנוע פריצות.

הייעוד של המצלמה – באילו מקרים יש להתקין מצלמת אבטחה?

בעלי בתים ובעלי משרדים שמעוניינים להתקין מצלמות אבטחה יכולים למצוא מגוון סוגים של מצלמות. כדי לבחור במצלמת האבטחה המתאימה ביותר יש להתחשב בייעוד שלה, באפשרויות הבקרה והשליטה שלה ובתקציב של הרוכש.

נוסף על בעלי הבתים שמעוניינים להגן על בני ביתם ועל הרכוש ונוסף על בעלי המשרדים שמעוניינים להגן על העובדים, המידע והציוד שעשוי להיות יקר ביותר, מסייעות מצלמות האבטחה גם במקרים בהם יש צורך לשמור על הורה מבוגר או תינוק. באמצעות מצלמות האבטחה ניתן להגן על הקשישים והתינוקות שמצויים תחת השגחה. לצערנו, לא תמיד ניתן להיות בטוחים שהמטפלים בהם אכן יבצעו את עבודתם בצורה נאמנה.

יצירת הרתעה ו”תפיסה על חם” – על מצלמות אבטחה גלויות ומצלמות אבטחה סמויות

מצלמות האבטחה מהוות אמצעי הרתעה יעיל ביותר. במידה שמעוניינים להשתמש במצלמת האבטחה בתור אמצעי הרתעה, יש לבחור במצלמות גלויות (שכן ניתן לבחור גם במצלמות שאינן גלויות, מצלמות אלו נקראות מצלמות סמויות). פורצים שמתכננים לפרוץ לבית או למשרד עשויים לחשוב פעמיים לפני שהם יבצעו פעולה פסולה כאשר הם רואים מצלמת אבטחה.

כאשר המטרה היא לשמור על קשישים ותינוקות שנמצאים עם מטפלים או לעקוב אחר ההתנהלות בבית כשנמצאים מחוץ לבית (לוודא שהילדים מסתדרים או לעקוב אחרי המנקה למשל), ניתן להתקין מצלמה נסתרת שהיא כשמה – מצלמה שקשה מאוד לראות. באמצעות המצלמה הנסתרת ניתן לתעד את כל הפעולות שמתבצעות במקום בזמן אמת. מצלמה סמויה תתאים גם במקרים בהם מעוניינים לתפוס את הפורצים\ המטפלים על חם.

מצלמות אבטחה רמלה

תיעוד ושליטה על המצלמה – הפונקציות המגוונות של מצלמות האבטחה

בין מגוון מצלמות האבטחה שניתן לרכוש בימינו, אפשר למצוא מצלמות מתקדמות שמאפשרות למשתמש להקליט את כל הפעולות שמתבצעות במקום אותו המצלמה מצלמת. נוסף על כך, ניתן לשדר את ההקלטה בזמן אמת למובייל או למרכז בקרה ואף לקבוע את השעות בהן המצלמה תצלם. אופציה אחרת היא לקבוע שהמצלמה תצלם רק בזמן שהיא מזהה תנועה.

מצלמות האבטחה נבדלות זו מזו מבחינת שטח הצילום, גודל העדשה, טווח התנועה, איכות הצילום, האפשרות לראות בלילה ואופציות נוספות.

כמו כן, ניתן לרכוש מצלמות אבטחה אלחוטיות או מצלמות אבטחה סמויות. כמובן שמצלמת אבטחה שמכילה הרבה פונקציות תעלה יותר ממצלמה שדלה בפונקציות.

*נקודה חשובה שיש לציין היא שלפי החוק ניתן לצלם את הבית אך חל איסור על הקלטת קול. מעבר לזאת, יש הגבלות שחלות על צילום של מקומות פרטיים.

התקנת מצלמת אבטחה בבתים ובבתי עסקים

במידה שמחליטים להתקין מצלמות אבטחה בבית הפרטי, בבית העסק, בביתו של הקשיש, בגן הילדים או בכל מקום אחר, חשוב לרכוש את המצלמות מחברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום ומספקת מגוון נרחב של מצלמות אבטחה משוכללות.

חברה מקצועית תעסיק יועצים מנוסים שיוכלו לסייע לכל לקוח לבחור את המצלמה המתאימה ביותר לצרכיו. נוסף על כך, תספק חברה מקצועית שירותי התקנה מקצועיים, לרבות שירותי תחזוקה של מצלמות האבטחה.

[themify_layout_part slug=rm-postall]

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו