מערכות אזעקה | מצלמות אבטחה | מערכות אינטרקום | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

בית חכם מוצרים

מהפכת הבית החכם תופסת תאוצה רבה ובבתים החדשים שנבנים אפשר למצוא כמעט בכולם מערכות מסוג זה. גם בבתים ישנים יותר מחליטים לקוחות רבים להוסיף את מוצרי הבית החכם כדי לנהל חיים יעילים ובטוחים הרבה יותר.

מוצרי הבית החכם מסייעים בביצוע מטלות שונות מרחוק או כאלה המתוכננות מראש על ידי המערכת ללא צורך בהתערבות אנושית.

היום יום באמצעות הבית החכם יוצרים חיים הרבה יותר קלים ונוחים, המערכת זוכרת מתי לבצע פעולות מסוימות שיש לבצע באופן קבוע ומבצעת זאת באופן אוטומטי וכך מייתרת את הצורך האישי לטפל בכל הדברים הקטנים והיום יומיים.

מערך שליטה על מה שקורה בחלל הבית

מערכת השליטה על הנעשה בבית מופעלת על ידי אפליקציה ייעודית ואפשר להפעיל אותה מהבית, מרחוק ומכל מקום בעולם. קיימות מערכות מתוחכמות המבצעות את כל הדרוש בחללים השונים בבית וקיימות מערכות מיני בית חכם השולטות על כל פתחי הבית, דלת כניסה, דלת יציאה לחצר, דלת שירות כל החלונות בהיקף הבית ופתחים מהגג אם קיימים.

בסיס אבטחה הוא מוצר השולט על כל מה שקשור לתחום האבטחה כמו מערכת אזעקה ומצלמות אבטחה. היתרון הגדול של מוצר זה הוא בעובדה שהוא פעיל גם באמצעות סוללה ולכן גם במקרים של ניתוק החשמל או הפסקת חשמל ומשמיע סירנה במקרה של התרעה על גורם זר הנכנס הביתה.

מקלטים שונים המותקנים בחלל הבית

בתוך הבית קיימת אפשרות להתקין כמה סוגי מקלטים שתפקידם להתריע על מצבים שונים. קיימים מקלטים המחוברים למנוע התריס ההופכים אותו ממצב מחווט למצב אלחוטי, מקלטים המחוברים למצלמת האבטחה בחלקה החיצוני והפנימי, מקלטים הקולטים תנועה זרה במיקומים השונים בבית ובחצר.

גלאי אזעקה הם בעלי חיישני תנועה ולכן הם קולטים כל תנועה שאינה נורמטיבית בחצר, בכניסה לבית, לאורך המסדרון, פתיחה של השער החיצוני בשעות לא מקובלות, תנועה בסמוך לפריטי זכוכית הקיימים בבית ועוד.

כל תנועה חשודה שולחת התרעה בזמן אמת כך שאפשר יהיה לטפל בכך ולמנוע מעשי פריצה.

הפעלת מערכות בית חכם

טכנולוגיות חדשות שפותחו בשנים האחרונות מאפשרות לבעלי הנכסים לשלוט על כל מה שקורה בביתם בדרכים קלילות, מהמחשב הביתי או דרך אפליקציות בטלפון הסלולרי החכם. ברגע שמתרגלים לפעילותן של המערכות הללו בבית, החיים הופכים להרבה יותר פשוטים ונעימים.

המוצרים החדשניים שולטים על פעולות הכיבוי וההפעלה האוטומטיות של מערכות שמע ומולטימדיה ועל מערך התאורה. אפשר לתכנת לדוגמה שמערכת השמע תתחיל לפעול בכל יום בשעה 7.00 בבוקר ושכל המתגים ייסגרו בחצות כך שלא תהיה תאורה בלילה למעט האור בכניסה או במיקום אחר שעליו יוחלט.

מכשירי חשמל ספציפיים יכולים לפעול ולבצע פעולה ייעודית כמו הכנת קפה בכל בוקר בשעה שנקבעה או הפעלת מכשיר הטלוויזיה.

המערכת מתוכנתת בהתאם לרצונם ונוחותם של בני הבית ויוצרת נעילת דלתות בכל היקף הבית, הפעלה של מערכת האזעקה, סגירת החלונות והתריסים בסוף היום ופתיחתם עם עלות השחר, הפעלת מזגן בשעה קבועה. לחלופין הפעלה מרחוק של המזגן, כשנמצאים בדרך הביתה ואז כשמגיעים הביתה הבית ממוזג ונעים להיכנס לבית שצונן מבעוד מועד.

חיסכון אנרגטי בהפעלת מוצרי בית חכם

כשמשתמשים בחכמה במוצרי בית חכם יוצרים חיסכון אנרגטי משמעותי בבית. לדוגמה מפעילים מערכות מיזוג ותאורה רק באזורים מסוימים בבית שבהם נמצאים דיריו. בחדרים שהילדים לא נמצאים בהם, לא מפעילים מיזוג, תאורה וכו’ וכך יוצרים חיסכון אנרגטי משמעותי שנראה מהר מאד בחשבונות החשמל. הצריכה פוחתת ואיתה יורדים התשלומים לחברת החשמל.

[themify_layout_part slug=rm-postall]

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו