לחיות בשקט – מצלמות סמויות לבית

לחיות בשקט – מצלמות סמויות לבית

המציאות אשר בה בני הבית מצויים בסכנות שונות עקב פעולות לא תקינות המתבצעות על ידי אנשי אמון העובדים בבית, מגבירה את החששות ולכן רבים מבעלי הנכסים מחליטים להתקין בביתם מצלמות סמויות ולעקוב אחר הנעשה בבית, כשהם לא נמצאים בו.

מצלמות סמויות מותקנות ומשדרות מידע ללא ידיעתם של העובדים החיצוניים המועסקים והן מוסתרות על ידי חפצים שונים כמו אמצעי תאורה, גלאי עשן, גלאי נפח, מוצרי נוי, מכשירים חשמליים ועוד.

לא מתקינים מצלמות סמויות במיקומים פרטיים ואינטימיים כמו מקלחת או חדרי שירותים כדי לשמור על צנעת הפרט של העובדים.

מתי להתקין מצלמות סמויות לבית

אם קיים חשד ולו הקטן ביותר שמישהו מהעובדים בבית מבצע מעשים לא תקינים שונים בזמן שהותם בבית ופוגע בבני הבית כמו לדוגמה מטפלת של אדם מבוגר המתעללת בו, מטפלת של תינוקות שאינה מבצעת את הפעולות הנדרשות ופוגעת בחסרי ישע, או עובדי ניקיון ואחזקה המבצעים פעולות מרמה שונות. בכל המקרים הללו מומלץ להזמין מצלמות סמויות שיותקנו במהלך חופשה או בסוף השבוע כך שהעובדים לא יחושו בכך שפתאום קיימות מצלמות בבית. כל הרהיטים, המכשירים והחפצים יושארו באותם מיקומים כדי לא לעורר כל חשד.

צפייה בכל מה שקורה בבית

כשבני הבית הבוגרים אינם נמצאים בביתם, הם יכולים לצפות בזמן אמת באמצעות המחשב במקום העבודה שלהם או באמצעות הסמארטפון בכל מה שמתרחש בבית. המצלמות המשוכללות מעבירות תיעוד באיכות מעולה כך שאפשר לראות באופן מאד ברור את כל מה שקורה בכל דקה. אפשר גם לצפות בהקלטות מרוכזות יומיות של כל מה שאירע בשעות האחרונות לצורך פיקוח ובקרה.

לכל מטפלת יש מטלות שהיא מחויבת לבצע במהלך היום כמו החלפת חיתולים, מתן מזון בריא ושתייה, תשומת לב, משחקים ועוד. הצפייה בחיי היום יום בתוך הבית יבהירו למשפחה אם אכן המטפלת עומדת בכל המשימות או שהיא מזלזלת בצרכים של הפעוט או המבוגר ועסוקה בענייניה הפרטיים.

אנשים רבים נפלו בקסמיה של מטפלת זו או אחרת שנראתה להם מצוינת לאור החיבה שהרעיפה על התינוקות והחיוכים הרבים אך למעשה מתחת למסכה היו פניה האמתיות שלא כל כך רצו לעבוד ובעיקר גרמו נזקים פיזיים ונפשיים למטופלים.

אם החשד של בני הבית אכן היה מוצדק ונעשים בו מעשים לא ראויים נגד אנשים מבוגרים, תינוקות או ילדים, קיימת אפשרות לשלוף את התיעוד כהוכחה לאופן ההתנהלות של העובד.

אם לאחר צפייה של כמה ימים לא נראים מקרים חריגים, יש תחושה של רגיעה ושקט נפשי אך למרות זאת חשוב לצפות מדי פעם כדי לוודא שאכן זה המצב ואין שינויים חריגים באופן ההתנהלות.

התועלות של מצלמות סמויות בבית

כורח המציאות הוא שבדרך כלל שני בני הזוג יוצאים לעבוד בכל יום כדי להתפרנס כראוי ולעמוד בנטל ההוצאות. כשמשאירים מטפלת בבית, סומכים עליה שהא תטפל ביקר מכל כאילו הוא הילד שלה. יש מטפלות שאכן פועלות בדרך זו אך רבות אחרות מגיעות לעבודה עבור השכר שלהן אך לא מגלות את האחריות הנדרשת בפעולות היום יומיות הבסיסיות.

מחוסר ברירה ומתוך הדאגה העצומה לחסרי הישע, הורים מבוגרים או ילדים המגיעים הביתה לאחר שעות הגן או הלימודים בבית הספר, מתקינים את המצלמות הסמויות וכך ההורים יודעים כל מה שקורה בבית ומבצעים שנויים נדרשים בכוח האדם במידת הצורך.

הימצאותן של המצלמות הסמויות הוא צורך בסיסי ואקוטי ביותר בכל בית בו מועסקים זרים.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980