מערכת אינטרקום מצלמה

מערכת אינטרקום מצלמה

מערכת אינטרקום הכוללת מצלמה היא פתרון חשוב כדי להגן על דיירי הבניין מפני הגעה של גורמים זרים שמעוניינים להיכנס לבניין או לדירות ולבצע פעולות שונות שבדרך כלל אינן חוקיות והן אף מסוכנות. כיוון שאנשים זרים מנסים להיכנס פנימה מעת לעת יש להתקין אמצעי הגנה.

בכל בניין גרות משפחות שונות, אנשים מבוגרים, משפחות עם ילדים קטנטנים וגם ילדים הנמצאים לבד בבית בתום הלימודים עד הגעת אחת ההורים. לכן, ההגנה הרוחבית על כולם היא צורך אקוטי

ועדי בתים רבים בוחרים להתקין מערכת אינטרקום עם מצלמה שתיצור את המעטפת הנדרשת כדי ליצור שקט נפשי ותחושה נעימה לכל המשפחות.

קבלנים שבונים בניינים חדשים מתקינים לקראת סוף הפרויקט מתקן זה על הדלת.  הטכנאי מתכנת את המכשיר ומקליד את שמות המשפחה הרלוונטיים ואת מספרי הדירות בהתאמה. כך כל אדם המגיע לכתובת זו מחפש את שם המשפחה הרצוי ולוחץ על לחצן הפעמון של דירה זו או מבצע זאת בדרך הפתיחה האוטומטית.

דלת סגורה בכניסה לבניין

אחת הנקודות החשובות היא שדלת הבניין תהיה תמיד נעולה כך שמי שלא אמור להיכנס לבניין, לא יצליח לחדור פנימה. לדיירי הבניין יש את קוד הכניסה שחשוב גם להחליף אותו מעת לעת וכך רק הם נכנסים בחופשיות. פעולה זו יוצרת אווירה של ביטחון עבור דיירי הבית שחשים בטוחים ומוגנים הרבה יותר לעומת המצב הקודם שבו הדלת הייתה פתוחה וכל אדם יכול היה להיכנס פנימה באין מפריע.

מערכות אינטרקום עם מצלמה

אפשר לרכוש ולהתקין סוגים שונים של מערכות אינטרקום עם מצלמה בדרגות איכות שונות. החברה שמתקינה את המערכת בוחנת את הצרכים של הבניין על פי פרמטרים שונים כמו מספר הדירות וכך נציג השירות ימליץ על המערכת הנכונה ביותר המתאימה ללובי הספציפי.

את האינטרקום אפשר לחבר לקו טלפון וכך מי שלוחץ על לחצן האינטרקום מתקשר למעשה לדייר או לחלופין בשיטה הישנה יותר דרך האפרכסת.

במערכות המתקדמות והמומלצות ביותר בשנים האחרונות, מחברים את האינטרקום למסך מגע, כך הדיירים שומעים את הצלצול אך גם רואים על המסך את האדם שמגיע וכך הם מחליטים אם לפתוח את הדלת או לא. ההפעלה בדרך זו היא מאד פשוטה גם שגם מבוגרים וגם ילדים מסוגלים להפעיל אותה בקלות.

מערכת אינטרקום מצלמה

התקנת המערכת בבית המשותף

אנשי המקצוע המיומנים העוסקים בתחום זה יודעים לבצע את ההתקנה באופן מושלם. הם מקפידים על כל פרט ופרט ומשלימים את ההתקנה באופן מקצועי. בחלק מהמערכות הפאנלים עשויים מאלומיניום או נירוסטה כדי שיהיו עמידים לאורך שנים רבות בפני פגעי מזג האוויר. בשעות הערב האינטרקום מואר כך שכל אדם יוכל להקליד את הקוד ולמצוא את המקשים הנכונים כדי לתקשר עם אחד הדיירים.

אינטרקום עם מצלמה המותקן על גבי דלת הכניסה הוא גם פריט עיצובי המוסיף יופי לבניין וכשהוא מותקן כראוי ופועל כנדרש, הדיירים מרוצים.

מערכות אינטרקום מתוחכמות עם מצלמה

קיימות מערכות שבהן אפשר לפתוח את הדלת גם מרחוק כמו שערים בבתים פרטיים או במושבים.

במערכות הללו קיימים מוניטורים פנימיים צבעוני וספק כוח. קיימת אפשרות טכנית לחבר בין שני מוניטורים כדי לאפשר שיחות.

אפשר לרכוש דגמים הכוללים אינטרקום Wi-Fi אלחוטי משולב וידאו הכולל אפליקציה עבור השימוש באמצעות הטלפון הסלולרי, המאפשר צפייה גם כאשר לא נמצאים בבית.

למתקנים השונים קיימת תקופת אחריות שנקבעת בהתאם להחלטת היצרן. החברה המתקינה את המכשור מעניקה גם שירות בהתאם לצורך ומטפלת בתקלות שקורות מעת לעת.