מהי מצלמת אבטחה מקליטה

מהי מצלמת אבטחה מקליטה

מצלמות אבטחה מבצעות פעולות של הקלטת ווידאו והיכולת לשמיעה של כל מה שקורה בבית במשרד או בכל מקום אחר. הדור החדש של מצלמות האבטחה הוא בעל יכולות טכנולוגיות מתקדמות ביותר ולכן התיעוד שנחשף לאחר מכן בעת הצורך, הוא ברמה איכותית גבוהה ביותר.

חיישנים זעירים המותקנים בתוך המצלמה מאפשרים קבלת תמונות חדות, בטיב מעולה כך שהתמונה המתקבלת ברורה לחלוטין ומראה את המצב האמתי הקורה בכל נקודת זמן ללא כל ספקות.

שיטות שידור של מצלמת אבטחה מקליטה

כדי ליהנות מתוצאות אמינות, עובדת המצלמה בשיטת PAL שהיא שיטת השידור הנהוגה בישראל. כאשר רוכשים מצלמה איכותית מחו"ל יש לוודא כי גם היא עובדת בשיטה זו כיוון שבאמצעות שיטות שידור אחרות, לא תהיה אפשרות להתנהל.

שיטת העבודה במצלמה

מצלמה שנותנת מענה מלא לדרישות היא בעלת רזולוציה גבוהה ומקסימלית כדי שאפשר יהיה לראות באופן בהיר וחד את התמונה. שיטת העבודה היא שהמעבד ממיר את אותות הווידאו האנלוגיים לאותות ווידאו דיגיטליים וכך יוצר את התמונה המושלמת.

מהי מצלמת אבטחה מקליטה

תקלות בעת ראיית ושמיעת הקלטות הווידאו

לעתים חל שיבוש בשידור ועל המסך נראים פתיתי שלג המכסים חלק מהתמונה . תקלה זו פוגעת ביכולת הצפייה וניתוח הנתונים, לכן קשה לראות בבירור את מה שקורה בפועל במקום המצולם. תופעה זו של רעשים אלקטרוניים נוצרת ממקורות מתח גבוה היוצרים השראה, עקב חום המפריע לשידור או מיעוט תאורה באזור בו ממוקמת מצלמת האבטחה.

מצלמת אבטחה איכותית היא זו שמשדרת ביחס אות לעוצמת רעש שהוא למעלה מ– 48 דציבלים והאיכות האופטימלית היא 60 דציבלים.

תפקידה של מצלמת האבטחה

מצלמת האבטחה מרתיעה זרים מההגעה לבתים, מפעלים, משרדים ומוסדות שונים. הזרים מודעים לעובדה כי באמצעות מצלמת האבטחה אפשר לזהות בבירור את תווי פניהם ולכן הם נמנעים מלהסתבך עם החוק במקומות הללו.  ההרתעה מפחיתה באופן משמעותי את האפשרות למעשי פריצה ולכן כה חשוב להתקין את מצלמת האבטחה.

המצלמות מאפשרות ללקוח לצפות בכל הנעשה בבית בכל שעה ביום ובלילה ואם קיימת סביב הבית גם חצר או גינה רחבה כדאי להעמיד גם בהן עמדות של המצלמות כולל תאורה נכונה כך שכל השטח יהיה מרושת ואפשר יהיה להגן על בני הבית לאורך כל היום, גם כשהמבוגרים אינם נוכחים בו וכך ליצור שקט נפשי.

בשנים האחרונות אפשר להתחבר למצלמות גם באמצעות אפליקציה מהסמארטפון וכך לצפות בנוחות מכל מקום, אחר הנעשה בבית כשהילדים נמצאים לבד או עם גורם אחראי כמו מטפלת.

מהי מצלמת אבטחה מקליטה

היכן מתקינים מצלמות אבטחה

הדרישה הגבוהה ביותר היא להתקנת מצלמות אבטחה בבתים פרטיים ובדירות יוקרה אך לא רק בהם. מתקינים את המצלמות גם בבניינים רבי קומות בנקודות אסטרטגיות שונות כמו מחסנים, אולמות המשמשים לאירועים בבניין, בכניסה למעלית ובלובי.

במשרדים מתקינים את המצלמות כדי לשלוט על הכניסה והיציאה של העובדים והזרים המגיעים מעת לעת. גם בין המבקרים עלולים להיות טיפוסים מסוכנים כמו שליחים המגיעים עם חבילות ולאחר מכן נכנסים לחדרים אחרים ומנסים לבצע גניבות שונות.

בחנויות השונות מתקינים מצלמות אבטחה מעל הקופה כדי למנוע מעשי מרמה על ידי העובדים או הלקוחות.

מצלמות אבטחה בטיב מעולה

כדי ליהנות מאיכות תמונה ללא דופי והקלטות מצוינות בווידאו באיכות HD כדאי לבחור במערכות בעלות טכנולוגיית AHD המתקדמת ביותר התומכת ברזולוציות הגבוהות 1.3MP, 2MP, 4MP ומעלה.

המצלמות הללו משדרות ומקליטות ב- Full- HD שהיא גבוהה ברמת הרזולוציה שלה פי 8 ממערכות דומות וללא כל עיכוב בהעברת המסרים.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980