מדוע יש צורך במצלמות אבטחה לבית פרטי?

מדוע יש צורך במצלמות אבטחה לבית פרטי?

היו ימים בהם מצלמות האבטחה היו מותקנות אך ורק בבתי עסקים. לאט ובהדרגה הפכו מצלמות אבטחה בבתים לסטנדרט שרבים רוצים להיצמד אליו, ולא במקרה. ישנן יותר מדי ידיעות בכותרות העיתונים על פריצות אל בתים, כמו גם ידיעות שעוברות בין השכנים המודאגים על פריצות שבוצעו בבתים הצמודים אליהם.

אם גם אתם גרים בבית פרטי, תוכלו למנף את תחושת הביטחון שלכם ולישון טוב יותר בלילה, זאת עם התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי. מדוע גם אתם צריכים מצלמת אבטחה ומדוע כדאי להתקין מצלמות בתוך הבית ומחוצה לו?

בתים פרטיים קלים יותר לפריצה, וזו עובדה

העובדה כי אתם גרים בבית פרטי מאפשרת לכם ליהנות מאיכות חיים יוצאת מן הכלל, בין היתר הודות לחלל החיצוני השייך רק לכם. עם זאת, מאחר ואתם גרים בבית צמוד קרקע, הוא חשוף גם לפריצות. בשונה מדיירים המתגוררים בבנייני דירות בקומה גבוהה, הבית שלכם נמצא בלוקיישן אסטרטגי המקל מאד את הפריצות של אותן הכנופיות.

גם כשאתם סוגרים את החלונות ונועלים את הדלתות, ישנו תמיד הסיכוי כי יהיה ניסיון לפריצה. בעבר, היו סבורים כי הפריצות מתרחשות אך ורק בלילה, אך יותר ויותר אנשים מגלים כי הפריצה אליהם בוצעה דווקא בשעות היום. התקנת המצלמה בבית פרטי חשובה וחיונית – לטובת הרתעה ולטובת תיעוד במקרה בו אכן בוצעה פריצה.

מדוע יש צורך במצלמות אבטחה לבית פרטי?

מצלמות האבטחה מרתיעות את הגנבים!

המשאלה הגדולה ביותר היא שלא יצליחו לפרוץ כלל לבית שלכם. במידה ואכן תתבצע פריצה, יהיה לכם תיעוד איכותי ומקיף מהאירוע שהתרחש בבית, כך שיהיה ניתן לגשת עם החומר המצולם אל תחנת המשטרה. עם זאת, כדאי בהחלט לדעת כי המצלמה גם מתפקדת כגורם מרתיע. עם הגעת כנופיית הפורצים אל פתח הבית שלכם, סביר מאד כי תחילה הם יבדקו האם מותקנת מצלמה. במידה והם אכן יזהו מצלמה, ישנו סיכוי גבוה מאד כי הם יוותרו על הניסיון וכך יחסך מכם אירוע חירום שכזה.

לא רק אבטחת רכוש, אלא גם אבטחת אנשים

אמנם המוטיבציה המון פעמים היא לשמור על הרכוש היקר לכם, אך ההון היקר ביותר הוא דווקא ההון האנושי: הילדים שלכם וההורים שלכם. המון הורים משאירים את ילדיהם עם בייביסיטר, וגם ישנם ילדים להורים מבוגרים המטופלים על ידי מטפל אישי צמוד. לא אחת, נשמו ידיעות על פגיעות בחסרי ישע, כאשר היה ניתן להוכיח את המקרים המזוויעים רק באמצעות תיעוד של מצלמת אבטחה.

במקרה בו גם אתם משאירים את היקרים לכם מכל עם מטפל, כדאי להתקין מצלמה. היא מסייעת לכם כפליים:

  • היא גם יוצרת הרתעה ומבטיחה כי יתנהגו ליקרים שלכם בצורה הולמת
  • במקרה בו עולה בכם החשד כי דבר אינו כשורה, תוכלו לשלול או לאשר אותו עם צפייה בחומרים

המלצה: התקינו מצלמות גם מחוץ לבית

מאחר ואתם גרים בבית פרטי וחלק בלתי נפרד מהבית הוא גם החצר, מומלץ להתקין גם מצלמות חיצוניות. הרכוש היקר לכם גם נמצא בחצר כמו ריהוט גינה, ברביקיו יקר, צעצועי ילדים ולעתים גם יש לכם מחסן שבו אתם מאחסנים ציוד רב. הבטיחו כי יהיה לכם תיעוד וגורם הרתעה גם בחלקיו החיצוניים של הבית.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980