מערכות אבטחה אלחוטיות – העתיד כבר כאן

מערכות אבטחה אלחוטיות – העתיד כבר כאן

מערכת אבטחה אלחוטית

לצערנו, תופעת הפריצות היא כבר לא ממש תופעה שכן לא מדובר על עבירה ייחודית במינה. רק בשנת 2017 דווח על כך שבתל אביב נפרצו בממוצע 4 דירות מדי יום ו-1.5 משרדים ממוצע מדי יום. בירושלים נפרצו בממוצע 3 דירות מדי יום ו- 0.9 בתי עסק בממוצע בכל יום ובבאר שבע נפרצו 1.4 דירות בממוצע ביום ובממוצע 0.7 בתי עסק מדי יום. אלו הן רק מספר דוגמאות לכמות העצומה של הפריצות שהתרחשו בבתי עסק ובבתים. המטרה של הכתוב אינה להלחיץ אתכם אלא להבהיר עד כמה חשוב לשמור על מיגון הבית ובית העסק. בין אמצעי המיגון השונים יש להתקין דלת איכותית, צילינדר מתקדם וסורגים חזקים.

לשמור על הבית ועל בית העסק בצורה הטובה והיעילה ביותר

אבטחת הבית ובית העסק חשובות ביותר שכן תחושת הביטחון הפיזי וההגנה על הרכוש קריטיות עבור כולם. נוסף על אמצעי המיגון שהזכרנו, אחת מדרכי המיגון הטובות ביותר היא באמצעות מצלמות אבטחה. במהלך השנים התחום התפתח מאוד ומאפשר לנו להגיע לרמת מיגון גבוהה ביותר.

בין ההתפתחויות שחלו בתחום מערכות האבטחה יש לתת מקום של כבוד למערכות האבטחה האלחוטיות שמהוות חלק בלתי נפרד מעולמנו האלחוטי. מערכות אבטחה אלחוטיות שונות ממערכות הווידיאו המסורתיות בכך שהן לא מחוברות למערכת הראשית על ידי חוטים, לעובדה זו יש יתרונות רבים, נציין מספר יתרונות מרכזיים של מערכת אבטחה לבית בטכנולוגיה אלחוטית:

יתרונות של מערכות אבטחה אלחוטיות – למה כל כך כדאי לבחור בהן?

היתרון הראשון של מערכות אבטחה אלחוטיות הוא שהמשתמשים יכולים להתקין את מערכות האבטחה בהרבה יותר מקומות מאשר את מערכות האבטחה המסורתיות. היתרון השני הוא שהפורצים פחות מבחינים במערכות האבטחה האלחוטיות מאשר במערכות האבטחה המסורתיות, בשל כך מתאימות מערכות האבטחה האלחוטיות לניטור ממושך.

יתרון שלישי של מערכות האבטחה האלחוטיות הוא שאין צורך לחווט את בית העסק או את הבית בחוטים שנוטים להתבלות או להיקרע. יתרון רביעי הוא שאפשר לחבר את המערכת לאינטרנט על ידי מערכת של בית חכם וליצור עוד מעגל אבטחה שיאפשר לדיירים ועסקים לצפות במתרחש מכל מקום על ידי שימוש באינטרנט.

כמו כן, בבתים קיימים בהם לא תוכננה תשתית מתאימה, קשה יותר להתקין מערכות אבטחה מסורתיות, גם במקרים אלו הופכת המערכת האלחוטית לאפשרות נוחה וטובה. יתרון משמעותי נוסף של מערכת המיגון האלחוטית הוא שהיא מאפשרת התקנת מתקני מיגון נוספים כמו: גלאי עשן, גלאי ניפוץ זכוכיות וחיישני תנועה ללא חיווט, כאשר כל המערכות האלו מחוברות באופן אלחוטי אל הבקרה הראשית שפועלת באופן דיגיטלי ויכולה לכלול מסך צפייה שעוקב אחר כל מה שקורה במבנה.

הטווח של מערכות האבטחה האלחוטיות תלוי בסוג המחסומים ובמספרם אך רוב המשדרים יכולים להגיע עד ל-914 מטרים כשהם מותקנים בתוך המבנה. כמו כן, לא צריך להשתמש בצג או מקלט, אם המערכת מתחברת למקלט אפשר לקבל נתונים ממצלמות שממוקמות באזורים רחוקים. יש לציין שחשוב לקבוע תדר לסמארטפון ולבחור תדר שונה עבור המערכת האלחוטית, בצורה זו ניתן למנוע מהסמארטפון להפריע לפעולת המצלמה. כדאי לדעת שחלק מהמצלמות האלחוטיות יכולות לצלם בעת זיהוי תנועה או להקליט בזמנים מסוימים.

כאשר רוכשים מערכת אבטחה אלחוטית חשוב לוודא שהחברה שמספקת את המערכת מתמחה בתחום מערכות אבטחה אלחוטיות, מספקת מערכות מתקדמות בלבד ומתאימה את המערכת לצרכים של הבית או העסק. כמו כן, יש לוודא שהחברה מספקת אחריות ומעניקה שירותי תחזוקה גם לאחר רכישת המערכת.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980