מהי מצלמת IP ומהן היתרונות שלה

מהי מצלמת IP ומהן היתרונות שלה

מבין סוגי מצלמות האבטחה, מצלמת אבטחה IP אלחוטית, היא המתוחכמת ביותר. המצלמה הממוחשבת מחוברת לרשת האינטרנט הביתית או העסקית באמצעות חייגן מובנה הממוקם בתוך המצלמה או באמצעות ראוטר חיצוני. מצלמה זו יכולה לפעול באופן זהה גם ללא חיבור ישיר למחשב.

מה מיוחד במצלמת IP אלחוטית

מצלמת אבטחה ip היא אלסטית בתפקודה, כלומר אפשר לצרף אליה מצלמות נוספות ללא הגבלה לנוחות המשתמשים בה. בנוסף לכך, אפשר לחבר לה אל פסק, וכך המצלמה תמשיך לפעול גם במקרה של הפסקת חשמל כך שיהיה רצף במידע על כל מה שקורה בכל מיקום בכל נקודת זמן.

באמצעות מצלמות אבטחה IP אלחוטיות אפשר לפקח מנקודת בקרה אחת או מהטלפון החכם בזמן אמת על כל מה שקורה באתרים רבים שאותם משדרת מצלמת IP, מערכת השליטה כוללת מערך גיבויים על הכונן הקשיח או לחילופין על הענן באמצעות תוכנת NVR, שמירת מלוא המידע לאורך זמן, אפשרות של אחזור הנתונים בעת הצורך או כניסה לגיבוי ספציפי כדי לשלוף נתונים על אירוע בתאריך ובשעה מדויקת כדי לבדוק את ההתנהלות בנקודת זמן זו ועוד.

במצלמות אבטחה IP איכות הצפייה במסכים היא גבוהה ביותר HD. הרזולוציה החדה מאפשרת ירידה לפרטים הקטנים ביותר כדי לגלות נתונים מהותיים. טיב הצפייה מאפשר גילוי מידע אקוטי במקרים פליליים או ביטחוניים כשרואים מה הייתה השתלשלות המקרה בעת ההתרחשות.

התאמה לאולמות גדולים הומי אדם

מצלמות PTZ  החדשניות הפועלות בשיטה זו, מותאמות למיקומים מיוחדים שבהם קיים קהל רב בו זמנית ויש לפקח על כל הכניסות והיציאות לאולם ועל כל מה שמתרחש בכל אחד מאגפי האולם. למקרים ייעודיים אלו משתמשים במצלמות הנעות על צירן והן מסוגלות לבצע צילומי תקריב כדי לעקוב מקרוב על כל מה שמתרחש בטווח שנבחר.

המצלמות מתאימות לאולמות תיאטרון, שדות תעופה, קניונים, מרלוגים, נמלי ים, פארקים רחבי ידיים אוניברסיטאות ועוד.

אבטחת מידע במצלמות אבטחה IP לבית או לעסק

ההגנה על המידע היא רוחבית כדי למנוע פרצות, כניסה של גורמי סייבר, וירוסים האקרים וכו'. לכל אדם המורשה להיכנס למערך זה קיימת סיסמה אישית שאינה ניתנת להעברה.

המערכת כוללת התראות מתוחכמות בזמן אמת על פריצה, שריפה או כל סכנה אחרת. ההתראה מתבצעת על ידי שליחת מיילים והודעות מידיות.

שימוש במצלמות אבטחה IP

השימוש במצלמה מתוחכמת זו הופך לנפוץ מיום ליום ואפשר לראותה בבתי ספר, גני ילדים, מפעלים, משרדים, חנויות, בתים פרטיים, מוסדות ציבור ועוד.

הימצאותה של מצלמת IP אלחוטית הוא גורם מרתיע

גנב הנמצא בזירת הפשע מודע ליתרונותיה של המצלמה וגם אם הוא מוריד אותה, הכול מתועד ולכן קיים עבורו חשש גדול שחשיפת פניו או גופו יגרמו ללכידתו בזמן זה או אחר. בחנויות רבות המצלמה מותקנת מעל הקופה וכך נעצרים הרבה מאד מקרי גניבה של עובדים שזקוקים לכסף והשטרות הקיימים בקופה קורצים להם והם מתפתים לגנוב כספים מהמעביד.

 

לקריאה על מצלמות אבטחה אלחוטיות – לחץ כאן

לפרטים ושאלות נוספות בנושא מצלמות אבטחה IP, השאירו פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

 

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980