מערכות אזעקה | מערכת אינטרקום | מצלמות אבטחה | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

מצלמות אבטחה לבית אלחוטיות

מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית

מצלמות אבטחה ביתיות

מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית הן מצלמות מתוחכמות ונוחות מאד לתפעול. השימוש בהן תפס תאוצה בשנים האחרונות לאור הנוחות בהפעלתן והמידע הרב שאפשר לקבל באמצעותן, לשמור אותו ולעשות עמו כל מיני פעולות חיוניות.

התקנת מצלמה בבית מעניקה בטחון לגבי כל מה שקורה בבית, במיוחד בהגעת זרים או כשילדים נשארים לבד בבית אחרי הלימודים ללא השגחה הורית.

קיימים כמה דגמים של מצלמות אבטחה אלחוטיות וחשוב לרכוש את הדגם הנכון ביותר כך שיתאים באופן פונקציונלי לגודל הבית ולהחלטת הלקוחות אם הם מעוניינים במצלמה גלויה או נסתרת.

יש להקדיש מחשבה רבה למיקומה של המצלמה כדי להפיק ממנה את המיטב ולראות בראיה רחבה ככל האפשר של כל מה שקורה בבית ובמיוחד להתמקד בנקודות הרגישות שמהם עלולים לנסות להיכנס פורצים הביתה.

רק טכנאים המכירים היטב את אופן התקנת המערכות האלחוטיות יודעים לבצע את ההתקנה כיאות. טעות בהתקנה עלולה ליצור מצב שלא יהיה אפשר לראות את הנעשה בבית או בחלק ממנו.

מצלמת אבטחה אלחוטית

את שידורי המצלמה, אפשר לראות באמצעות האפליקציה גם דרך הטלפון החכם, להשתמש בשירותי ענן ובחיישנים חכמים. את סרטי הצילום, אפשר לשמור בטלפון החכם ובעת הצורך לשתף אותם או לצפות בהם שוב ואת הנתונים המגובים אפשר לשמור בענן.

קיימת אפשרות גם לראות תקציר של שלושים שניות של כל מה שקרה בבית במהלך היממה, בתקציר מרוכזים כל הדברים החשובים שקרו. אפשר לתכנת את המערכת כך שבעל הנכס יקבל התראות בזמן אמת, בכל פעם שקורה אירוע חריג בבית.

המצלמה מתאימה את עצמה לקבלת פקודות קוליות מהמכשירים האישיים ולכן כוללת גם מיקרופון וגם רמקול. תעבורת המידע מוצפנת בשיטת SSL ובשליטה מלאה דרך האפליקציה.

תפעול המצלמה הוא די פשוט, הסוללה הנטענת צורכת מעט חשמל ואפשר להחליפה בכל שלושה חודשי פעילות גם אם היא עובדת ללא חיבור ישיר לשקע חשמלי.

לקריאה על מערכת מצלמות אבטחה לבית לחץ כאן >> 

אופן פעולת המצלמה

אותות השידור של הצילום, מועברים בדרך אלחוטית ולא קווית ישירות אל מכשיר הקלטה הקולט את האותות הללו ומבצע תיעוד של המידע האלחוטי. התקנה של מערכת זו היא פשוטה יחסית למצלמות האבטחה האחרות כיוון שאין צורך בחיווט של כבלים אך דרוש ניסיון וידע של המתקינים.

המצלמה האלחוטית מופעלת באמצעות שני מקורות מתח, אחד עבור המקלט ואחד עבור המצלמה.

אפשרויות קליטת הנתונים במצלמה זו הם בין 50-30 מטרים אם המרחב בתוך הבית מאפשר אותות ישירים, דרך חלונות, קירות גבס וזכוכיות. גורמים כמו קירות בלוקים, רצפת בטון או עצים מפריעים לשידורים ועלולים לשבש אותו לגרום לו להיראות מטושטש ולא ברור.

קיימים גורמים נוספים שמשפיעים גם הם על טווחי האותות כמו ראוטרים וטלפונים אלחוטיים אם הם ממוקמים בסמוך למצלמה האלחוטית ולכן כדאי להרחיק אותם זה מזה.

לקריאה נוספת בנושא מערכות אזעקה אלחוטיות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו