מערכת אזעקה אלחוטית לבית

מערכת אזעקה אלחוטית לבית

מערכת אזעקה לבית יוצרת מעטפת של הגנה מכל כיוון אפשרי בתוכו, מחוצה לו ובהיקף הבית. על פי צרכי הבית, מוצעת מערכת אזעקה אלחוטית התואמת את הצורך הקיים – על פי מבנה הבית והחצר והצורך בגלאים שונים, על פי אופי הפעילות וגודלו של כל בית.

שיטת עבודה של מערכת אזעקה אלחוטית לבית

למערכת אזעקה אלחוטית לבית יתרונות רבים כיוון שאפשר להתקין אותה ללא צורך בתשתיות או חיווט של כבלים חיצוניים, אך יש להיערך לכך מראש בעת תכנון בית חדש, המערכת האלחוטית מסוגלת לכלול עד שלושים אזורים שונים שבהם אפשר לצפות, תוך ביצוע שינויים במיקומים מעת לעת על פי הצורך.

במעטפת הבית, מתקנים גלאי נפח המאפשר ראייה של 90 מעלות באזור פתוח כך שלא יהיו חסימות כלשהם.

בחלק ההיקפי של הבית, מתקינים גלאים של קרן אקטיבית המוצמדים לעמודי התאורה בגדר ההיקפית.

בתוך הבית מוצב גלאי נפח או גלאי וילון פנימי המותקן בחלקו העליון והנותן מענה רק לשטח הסמוך לחלון. כדי לספק מענה אופטימלי הגלאים מקושרים למערך הבקרה בצפנים המשנים את תדרם בכל שלוש שניות כדי שלא יוצר מצב שמשהו יעבור מתחת לרדאר.

כשהדיירים נכנסים הביתה, הם מתאימים את מערכת האזעקה האלחוטית לבית למצב שבו אנשים נמצאים בבית או לחילופין כשהבית ריק מדייריו כדי שהמערכת תפעל כיאות ובאופציה הנכונה.

המבנה הפנימי של מערכת אזעקה לבית

בתוך מערכת האזעקה האלחוטית מותקנים כמה גלאים כשלכל אחד מהם תפקיד חשוב במניעת אסונות גלאי הצפות, שריפות, עשן, חום, שבר זכוכית ושבר קיר. כמו כן צופרים במקרה צורך, שלטים למערך הבקרה ולוח מקשים להפעלת המערכת.

מערכת אזעקה אלחוטית לבית פועלת באמצעות גלי רדיו, כוללת יחידת בקרה מרכזית עם סוללות גיבוי וציוד קצה המאתר בעת הצורך את הדיירים על ידי חיוג לטלפון שלהם והתרעה על מה שקורה בבית או בעסק.

הלקוחות המעוניינים בכך יחברו את מערך האזעקה האלחוטית יחובר גם למוקד שירות ואבטחה הכולל סיירים הנשלחים למקום על פי הנחיצות.

ערוצי התקשורת של מערכת האזעקה האלחוטית לבית

השימוש הרחב בטלפונים החכמים מאפשר באמצעות האפליקציה לראות מה קורה בבית בכל עת וכך קיימת תחושה הרבה יותר טובה של בטיחות וביטחון.

ערוצי התקשורת בתוך המערכת מאפשרים שיחה עם אנשים הנמצאים בזמן אמת בבית, לדוגמה עם ילדים השבים מבית הספר כדי לוודא שהגיעו בשלום והכול תקין.

מערכת אזעקה אלחוטית לבית הינה מתוחכמת ומתריעה באופן מידי לכמה טלפונים על כל חשד לפריצה תוך איתור הדיירים והעברת המסר הקולי על מיקום מדויק של הפריצה.

מערכת האזעקה האלחוטית מאפשרת שקט נפשי בכל הקשור למה שקורה בבית ומחוצה לו בכל שעות היום והלילה. כשנמצאים בבית כולם, רק הילדים, כשיוצאים לחופשה וכו'. המערכת נותנת מענה מלא לכל צורך ולכל סיטואציה וכך סוגרת את מעגלי הביטחון מכל כיוון אפשרי.

חוץ ממערכת אזעקה אלחוטית לבית, לפניכם עוד נושאים רלוונטיים: מצלמות אבטחה אלחוטיות

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980