מצלמות אבטחה בכפר סבא

מצלמות אבטחה בכפר סבא

חשיבותן של מצלמות אבטחה בימינו היא רבה מאד. הן מאפשרות מעטפת של הגנה על כל מי שנמצא בבית או בעסק וגם בסביבתו הקרובה. לנוכח המציאות העכשווית הביטחון האישי הוא בעל משמעות רחבה ביותר ולכן הן בעלי עסקים והן בעלי בתים פרטיים אינם מוותרים על התקנת מערכות אבטחה.

אנו עוסקים בהתקנה מקצועית של מערכות אבטחה שונות בכפר סבא. המערכות מותאמות לצורך של כל בית או עסק על פי גודלו ועל פי פרמטרים נוספים וספציפיים.

מצלמות אבטחה אנלוגיות

הייחוד של מצלמת אבטחה אנלוגית הוא שהיא מעבירה באמצעות כבל תקשורת את אותות הווידאו. האותות מועברים ל- DVR כדי שאפשר יהיה לראות בתמונה את הנעשה בזמן אמת או מה שקרה לפני כמה שעות או ימים. על פי הצורך קובעים כמה מצלמות כדאי להתקין כדי לקבל נראות מכל זווית רצויה ואפשרית. התמונות באופציה זו אינן ברורות מאד ודרוש זום גדול כדי לבחון את הפרטים המדויקים.

מצלמות אבטחה IP

השימוש במצלמות IP  לצורך צילום במעגל סגור, הולך ומתרחב בשנים האחרונות. הפעילות שלהן מתבצעת באמצעות כבלי רשת CAT המחוברים למערך ממוחשב או למכשיר הקלטה NVR וזאת כדי לקלוט את נתוני השמע והראיה. או בזמן אמת ללא חיבור ממוחשב לצורך ראייה ושמיעה של מה שקורה בזמן אמת.

התמונה הנראית באופציה זו היא ברורה וחדה בזכות כמות הפיקסלים וצפיפותם באיכות HD, קל לזהות לווי פנים כדי לדעת מי הגיע הביתה, אורח קרוא או אורח לא רצוי.

עם הקדמה הטכנולוגית, המצלמות הללו מחוברות לWi-Fi  וכך הן מתחברות באופן נוח כמו שאר המחשבים בבית או בעסק.

קראו עוד אודות מצלמות אבטחה ip.

מצלמות אבטחה בכפר סבא

עלויות של רכישת והתקנת מערכות אבטחה

כשמשווים מערכות אבטחה אנלוגיות ו- IP ברוב המקרים, המצלמות הממוחשבות יקרות פי 2 ואף יותר מהמערכות האנלוגיות. אך איכות התמונה והשימוש בטכנולוגיה החדשנית מובילים את מערכות האבטחה כמה צעדים קדימה ויוצרים עסקה כדאית הרבה יותר למרות המחיר הגבוה.

התקנת מצלמות אבטחה בטיב מעולה

הצורך בשקיפות ובראייה מערכתית של כל מה שקורה בבית אם לדוגמה עובדת בבית מטפלת לתינוק או לאדם מבוגר, הצורך בהגנה על ילדים מתבגרים הנמצאים לבד בבית לאחר הלימודים והעלייה הגדולה במעשי הפריצה מובילים לקוחות רבים לבחור במערכות אבטחה איכותיות הבנויות מציוד בטיב מעולה ומותקנות על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שמבצעים עבודה נפלאה ומקצועית.

הלקוחות החדשים שמתעניינים במערכות אבטחה בוחרים במערכת המתאימה להם כדי להפיק ממנה את המרב.

 

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980