מצלמות אבטחה ברעננה

מצלמות אבטחה ברעננה

בתים ועסקים רבים ברעננה מרושתים במצלמות אבטחה כדי לפקח על כל מה שקורה בבית ובעסק ובאזורים הקרובים אליהם.

ההגנה נועדה גם בתחום האישי עבור הדיירים הנמצאים בבית וגם על העובדים במהלך היום כדי שלא יבצעו גניבות וגם למניעת פריצות בשעות הלילה.

כל לקוח בוחר את המערכת המתאימה ביותר עבורו, חלקם בוחרים במערכות גלויות כדי שירתיעו את מי שקרב לנוכח העובדה שהוא מצולם ומקצתם בוחרים מערכות מוסתרות כך שהעובדים בבית או בעסק לא יידעו שהם מצולמים. עקב אי הידיעה שלהם אפשר יהיה לראות בזמן אמת וגם בהקלטות מה נעשה בבית אם המטפלת מתנהלת כיאות לתינוק, לילדים הקטנים או לאדם מבוגר ומה קורה בעסק, אם יש עובדים המבצעים גניבות של ציוד, כסף או נתפסים בעת ביצוע מעשים אחרים שאינם ראויים.

אם קיים חשד לעבירות כלשהן רצוי להתקין מצלמות אבטחה נסתרות בימי החופשה של העובדים כך שלאחר החופשה, העובד לא יחוש בשינוי וימשיך להתנהל כפי שנהג עד עתה.

המקרים החמורים שקרו בשנים האחרונות עודדו לקוחות רבים לבדוק את המצב גם אצלם ולכן הם התקינו את המצלמות הנדרשות שאינן מהוות מותרות אלא צורך של המציאות.

ראייה דרך הסמארטפון – מה שקורה בזמן אמת

המכשירים המתוחכמים מאפשרים לראות באמצעות אפליקציה ייעודית כל מה שקורה בבית או בעסק מכמה זוויות ראיה כדי להבין את התמונה כולה. במערכות החדשניות מופיעה תמונה חדה מאד וכך אפשר להבין בדיוק מי מגיע לבית או לעסק ומה הוא מבצע הלכה למעשה. הזמינות מאפשרת לטפל בנושאים בזמן אמת באמצעות הסיירים של חברת האבטחה, בעל הנכס או המשטרה.

מצלמות אבטחה ברעננה

בחירת מערכת אבטחה

ההמלצה על מערכת אבטחה צריכה להיות תואמת לצורך הספציפי בכל מקום. הן בתוך המרחב הביתי או העסקי והן בשטח הקרוב אליו. רצוי שטווח הצילום של מצלמות האבטחה יכסה שטח גדול ככל האפשר ובכל ההיקף של המבנה.

קבלת תמונות איכותיות

ההבדל בין המערכות האנלוגיות לבין המערכות העובדות בשיטת ה IP הוא בנוחות השימוש ובאיכות התמונה. מערכות אנלוגיות עובדות בשיטת הווידאו ולעומת זאת מערכות ה IP הן מערכות ממוחשבות העובדות באמצעות WIFI ומעניקות תמונות מאד חדות ומאד ברורות, שאינן מותירות ספק לגבי זהותו של האדם הנראה בתמונה.

איכותן של המצלמות החיצוניות

בנוסף לכך אפשר לרכוש מצלמות אינפרה העשויות מחומרים מתכתיים שהן מוגנות ממים ולהתקין אותן מחוץ למבנה, ההבדל המהותי הוא שהמצלמות הללו יכולות לעבוד גם בתנאים קשים של שמש חזקה או רוחות וגשמים.

עוד בנושא זה:

מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980