מערכות אזעקה | מערכת אינטרקום | מצלמות אבטחה | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

מצלמות אבטחה בקריית מלאכי

מצלמות אבטחה קרית מלאכי

כדי לבצע פריצה בימינו יש להיות אדם מאוד מיומן ומנוסה, ולצערנו, הפורצים בימינו מתוחכמים ביותר ורווי ניסיון.

הפורצים בימינו יודעים כיצד לאתר אזורים רגישים במבנה, לנצל מצבים בהם הבית ריק, לאתר מבנים שאינם מוגנים על ידי אמצעי מיגון גלויים ולבצע את זממם בשקט ובלי להשאיר זכר לכך שהם נמצאו במקום.

כדי להצליח לשמור על הבית, בית העסק, גן הילדים או כל מקום אחר אליו הפושעים עלולים לפרוץ, חשוב להתקין אמצעי מיגון איכותיים, כגון אזעקה לבית ומצלמות האבטחה .

את מצלמות האבטחה חשוב להתקין לא רק בבתים מפוארים, אלא גם בבנייני מגורים ודירות קטנות שאינם יוקרתיים במיוחד. התקנת מצלמות האבטחה חשובה עבור אנשים שגרים בערים, בישובים, בקיבוצים ובכפרים. כל המקומות הללו נמצאים בסיכון. התקנת מצלמות אבטחה יכולה למנוע 60% מהפריצות. נתון זה התקבל ממחקר שנערך באוניברסיטת צפון קרולינה.

מגוון סוגים של מצלמות אבטחה

מצלמות האבטחה שניתן להתקין בימינו מגוונות ביותר. בין מבחר המצלמות אפשר לציין למשל: מצלמות אבטחה נסתרות ומצלמות אבטחה גלויות, מצלמות אבטחה אינפרא אדום שמאפשרות צפייה באזורים חשוכים, מצלמות כיפה בעלות בסיס אחיזה רחב, מצלמות זום אותן ניתן להטות בהתאם למיקום ולצפות על המקום מזוויות שונות ונוספים של מצלמות.

את מצלמת האבטחה יש להתאים לצרכים של בני הבית או לצרכי הארגון או העסק. חברת אבטחה מקצועית שמתמחה בתחום תציע מגוון סוגים של מצלמות אבטחה, לרבות שירותי התקנה מקצועיים שיבטיחו שהמצלמה תפעל בצורה תקינה.

מצלמות אבטחה במכבים רעות

איך הפורצים פועלים? מה ניתן לעשות כדי למנוע מהם לפרוץ לבתים?

פורצים מיומנים יבחנו את השטח לפני שהם יצאו לפעולה. הפושעים ישוטטו בשכונה ויבחנו את הבתים בקפידה כדי לזהות באילו שעות בני הבית אינם נמצאים במקום. ברוב המקרים, יתבצעו הפריצות בין שעות הבוקר עד שעות הצהריים – שעות בהן ההורים נמצאים בעבודה והילדים נמצאים בגנים או בבתי הספר. חשוב להיות ערניים בנוגע לאנשים שמתנהגים באופן חשוד ולפקוח את העיניים.

כמו כן, ינצלו הפורצים את החופשות. במהלך החגים ובתקופת הקיץ נוהגות משפחות רבות לנסוע לחו”ל. הפורצים יודעים זאת ומנצלים את הזמנים הללו.

חשוב לדאוג לכך שהבית לא יראה ריק. כדי לעשות זאת אפשר להשאיר אור דלוק או טלוויזיה דולקת. עצה נוספת תהיה להימנע מהנחת חפצים יקרים באזורים גלויים – כמו למשל ליד החלונות, וכן להימנע מהחבאת מפתחות רזרביים באזורים המוכרים לפורצים, כמו למשל: בעציץ או מתחת לשטיח הכניסה לבית.
רצוי לשמור את החפצים היקרים באזורים נסתרים ולא להסתפק בהכנסתם למגירות שבארון או לשידות שליד המיטה, אלא להכניסם לכספת.

נוסף על כך, חשוב להתקין דלת בטיחותית, מנעול איכותי, סורגים חזקים ולהקפיד לנעול את הדלתות והחלונות. כמובן שבמידה שדופקים או מצלצלים בדלת, יש לבדוק מי נמצא בצד השני ולא לפתוח את הדלת בלי לזהות את האדם שמעוניין להיכנס (הדבר נכון לגבי הכניסה לבניין ולגבי הכניסה לבית).

עצה חשובה נוגעת ליציאה לחופשות. אנשים רבים נוהגים ליידע את חברי הרשתות החברתיות – ובראשן פייסבוק, בנוגע לנסיעות שלהם. הפורצים יכולים להימצא גם ברשתות החברתית ולהשתמש במידע שנגלה להם כדי לבצע את זממם.

חשוב לזכור שהפורצים נמצאים גם ברשתות החברתיות ולהימנע מפרסום מידע אודות הנסיעה, הפרסום מקל על הפושעים בצורה ניכרת, לכן, יש לדחות את תחושת הסיפוק הרגעית ולהימנע משיתוף המידע בפומפי.
כמו כן, במידה שנוסעים לתקופה ארוכה, יש לבקש מאחד השכנים לרוקן את הדואר ולשמור את המסמכים בביתו עד לחזרה מהחופשה. 

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו