מערכות אזעקה | מערכת אינטרקום | מצלמות אבטחה | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

מה זה מצלמת IP

מה זה מצלמת IP?

מצלמות IP הן מצלמות אבטחה הפועלות בשיטה דיגיטלית. הן מופעלות באמצעות רשת המחשבים הביתית. רובן מכילות מערכת הקלטה שמטרתה לתעד את הנתונים לשימוש במקרה צורך, הן בשמע והן בצפייה.

שיטת העבודה במצלמת IP

היתרון המשמעותי של מצלמות אבטחה דיגיטליות הוא המעבד הפנימי של המחשב שדוחס את המידע ורק לאחר מכן מעביר תמונה חדה בעלת כ – 60.000 פיקסלים ומקלט הפועל באמצעות מערכת אלחוטית Wi-Fi , שילוב של שתי המערכות הללו יוצר את שידור הנתונים הרצויים. מצלמות האבטחה החדשניות ערוכות לשידור התמונות באיכות יוצאת הדופן HD.

קראו עוד על מצלמות אבטחה HD

כדי לקלוט מידע פרטני כמו זיהוי פניו של אדם או כיתוב מסוים, אפשר לבצע מיקוד של התמונה בקטע הרלוונטי שלה וכך לראות זאת באופן ברור מאד.

התקנת מצלמת IP

לאור החיבור של מערך האבטחה למערכת המחשוב הביתית, אפשר לחבר אליה כמה מצלמות מסוג זה, תוך שימוש בכבל המחבר ביניהן למערכת ההקלטה הפועלת באמצעות ה- Wi-Fi.

המצלמות כוללות תאורה ייחודית המאפשרת לראות מה קורה בשטח הבית ומחוצה לו גם בשעות הלילה.

 

חשיבותה של מצלמת IP במערך האבטחה

התוצאות המבטיחות של מערכת ה – IP הפכו אותה למוצר מבוקש ובשנים האחרונות הוא המוצר המוביל בתחום מצלמות האבטחה המותקנות בבתים ובעסקים לעומת המערכות האנלוגיות.

המערכת קולטת כל מה שקורה בתוך הבית, לאורך כל שעות היממה ובכל יום. הנושא חשוב במיוחד אם נמצאת בבית לעיתים תכופות מטפלת הדואגת לילדים או לאנשים מבוגרים ויש לפקח על מעשיה לאור מקרים רבים שקרו לאחרונה.

על פי הצורך מריצים את התמונות ומתמקדים בתמונות שצילמה המערכת בשעות מסוימות תוך ראיית פעולות חריגות.

הפעלת מצלמת IP דרך מכשיר הסמארטפון

באמצעות המכשיר הסלולרי אפשר לצפות באופן רצוף בכל מה שקורה בבית בזמן אמת ומה קרה בנקודת זמן ספציפית כאשר יש חשד במקרה בעייתי וזאת מכל מצלמה שנבחרת ומכל זווית רצויה. בדרך זו עולים על נתונים אקוטיים רבים כשהמטרה היא להגן על בני הבית מפני כל תרחיש אפשרי.

אם קיים חשש לפעולה שבוצעה על ידי אדם זר שפלש למרחב הביתי, בודקים באופן מדוקדק את המידע המתועד ובמידת הצורך מעבירים אותו לגורמים הרלוונטיים להמשך טיפול.

מצלמת IP מוכיחה את עצמה בכל יום ולכן לקוחות רבים הן בעלי בתים פרטיים והן במקומות עבודה רבים , מעדיפים לרכוש דגמים מסוג זה כדי ליצור את ההגנה הנדרשת ולמען הרוגע בחיי היום יום.

[themify_layout_part slug=rm-postall]

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו