מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית

מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית

השמירה על הביטחון האישי ועל הרכוש בבית חיונית בכל עת, אבל במיוחד בשעות הלילה. תופעת הפריצות לבתים ולבתי עסק איננה נפסקת לעולם ויש צורך להתגונן בפניה. קיימים אלמנטים שונים המסייעים בהגנה ואחד מהם הוא התקנת מצלמות אבטחה מסביב למבנים ובתוכם. רבים מבעלי הבתים מעדיפים מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית בשל היתרונות שהן מביאות איתן. כל מערכת כזאת מורכבת ממצלמות השולחות את אותות השידור באופן אלחוטי למכשיר הקלטה ותיעוד אלחוטי שקולט אותם, מפענחם ויוצר תמונת וידיאו. מצלמות אבטחה היקפיות כאלו מותקנות גם בישובים שקיים בהם חשש סביר לאירועי פח"ע, במפעלים בעלי רקע בטחוני, במפעלים מסווגים אחרים ובאתרים אחרים.

קראו עוד על מצלמות אבטחה לבית

יתרונות למצלמה אלחוטית / מצלמות אבטחה אלחוטיות

היתרון הגדול ביותר במצלמות אבטחה אלחוטיות זאת הוא בכך שאין צורך להעביר כבלים בין  המצלמות למקלט. הדבר חוסך בעלויות כספיות רבות וכמעט אין הגבלה בבחירת מקום הצבת המצלמה. לעומת זאת, בבתים רבים, יש קושי להעביר כבלים בכל האתרים  הנדרשים, בבתים שכורים לא תמיד יאפשרו הבעלים להעביר כבלים וכדומה. ההתקנה עצמה היא פשוטה ויש צורך במקורות מתח חשמליים למצלמות עצמן ולמקלט. לרוב, מומלץ להתקין עד ארבע מצלמות במערכת אחת. יש מקלטים שמסוגלים לתמוך ביותר מארבע מצלמות אולם איכות התמונות עלולה להיפגע. יש צורך לתכנן היטב את  ההתקנה על מנת לתת כיסוי מרבי של שטח מצולם. צריך לזכור, כי מצלמה אלחוטית מוגבלת בטווח השידור שלה.

 מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית

טווח שידור

מצלמה אלחוטית טיפוסית מסוגלת לשדר למרחק שבין 75  ל 150 מטר בשטח פתוח. במצב כזה שדה הראיה שלה אינו מופרע, ולרוב, אין עצמים המפריעים לעוצמת האותות. לעומת זאת,  בתוך הבית טווח השידור נע בין 30 ל 50 מטרים בגלל המרחב של החלל הפנימי וממגבלות נוספות שבחלקן נובעות מעצמים אשר משבשים את עוצמת השידור. חומרים דוגמת זכוכית וגבס, לרוב, אינם משבשים אותות, ואילו בטון יצוק וקירות בלוקים עלולים לעשות זאת. השיבוש באותות יכול להגיע גם ממכשירים המשדרים אותות בתדרים שונים, כמו טלפונים חכמים, נתבים ועוד. לכן, בעת  ההתקנה יש להתחשב בנושא ולהרחיק ככל האפשר את המצלמות ממקורות אלו ואחרים דומים. בתוך הבית יכסו המצלמות את החלונות, הדלתות, ופתחים אחרים אשר דרכם יכולים להיכנס אנשים זרים.

בחירה והתקנה

ניתן לבחור במצלמות אלחוטיות אנלוגיות או דיגיטאליות. לכל שיטת שידור יש את היתרונות שלה ומומחה בתחום יכול לייעץ בהתאם למקום ההתקנה ולצרכים. בעיקרון, שתי  השיטות טובות ויעילות. נתון חשוב שיש לתת עליו את הדעת הוא שככל שהאותות המשודרים יהיו חזקים יותר כן תמונה בוידיאו תהיה איכותית יותר. קיימים בשוק אביזרים המסוגלים להאריך את טווח השידור ועליהם יכול מתקין מצלמות מקצועי להמליץ. מומלץ לשכור שירותי מתקין בעל  מוניטין אשר יכול להכין תכנית להתקנת מערכת שמתאימה לבית וסביבתו. הוא יתקין את המערכת וגם יספק שירותי תיקונים בעת הצורך.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980