מערכות אזעקה | מערכת אינטרקום | מצלמות אבטחה | בית חכם

להצעת מחיר משתלמת מלאו את הפרטים הבאים או חייגו אלינו למספר 058-656-8980

איך לבחור מצלמות אבטחה נסתרות לבית שלכם?

איך לבחור מצלמות אבטחה נסתרות לבית שלכם?

בתים רבים מרושתים היום במצלמות חלקן גלויות וחלקן נסתר לצורך בקרה על כל מה שקורה בבית הן כשבני הבית נמצאים בו והן כשהבית ריק מדייריו.

אבטחת הבית אינה עניין של מותרות אלא שמירה על דיירי הבית במיוחד אם הילדים הקטנים נמצאים עם מטפלת או ילדים בוגרים המגיעים הביתה לאחר הלימודים ונשארים לבד עד הגעת אחד ההורים מהעבודה.

חברת התקנת מצלמות אבטחה איכותית

כדי להפיק את המרב מהמצלמות כדאי לבצע מהלך זה של תכנון והתקנה באמצעות אנשים מקצועיים שזו ההתמחות שלהם והם אלה שיבצעו רישות מושלם של מצלמות האבטחה בכל נקודה שתיבחר.

מצלמות אבטחה | מצלמת אבטחה נסתרת

יש להתאים את הסוג של מצלמת האבטחה לצורך של כל אחד מהבתים. אם אחת המטרות העיקריות היא לראות מה קורה כשנמצאת בבית מטפלת עם תינוק, מטפלת עם אדם מבוגר או כל התנהלות שבעלי הבית חשים שיש לפקח עליה ולבצע בקרה תמידית, יש לרכוש מצלמת אבטחה שיש בה גם את האופציה של מצלמה נסתרת לבית.

במקרים כאלה, מתאמים עם המתקין את מועד ההתקנה כשהמטפלת בחופשה מחוץ לבית כדי שהיא לא תדע שקיימות מצלמות, דבר שעלול לשנות את אופן ההתנהלות שלה ובמצב החדש יהיה קשה לעלות על התנהגות שאינה הולמת.

מצלמת אבטחה נסתרת: איך לבחור מצלמות אבטחה נסתרות לבית שלכם?

סוגים של מצלמות אבטחה

  • מצלמות אבטחה בעלות חיבור אלחוטי המסוגלות לשדר מידע וצילומים למקלט הממוקם במרחק כ – 20 מטר מהמצלמה.
  • מצלמות בצורת כיפה שהמומחיות שלהן היא בצילום פנים כדי לזהות מיהו האדם הנמצא בבית או מחוצה לו.
  • מצלמות נסתרות שמותקנות במקומות כמו לוחות חשמל או בתוך חפצים, וכך הן אינן נראות כחפץ חשוד.
  • מצלמות אינפרה הנראות כמו צינור ואפשר לראות מה קורה גם בחושך.

כיסוי כל השטח הרצוי על ידי מצלמות אבטחה

מצלמת אבטחה נסתרת לבית אמורה לכסות את כל השטח של הבית ושטח משמעותי בכל היקף הבית כדי לקלוט כל תרחיש אפשרי בבית ומחוצה לו. על ידי פתיחת העדשה אפשר יהיה לראות את כל מה שקורה מסביב.

הפעלת מצלמת אבטחה נסתרת באמצעות שליטה מרחוק

מי שנמצא מחוץ לבית, יכול לראות כל מה שקורה בבית ובחצר על ידי הפעלת המצלמות מהסמארטפון. התמונות מתקבלות מהמצלמות במיקומים השונים המראות זוויות ראיה שונות של כל אחד מהאזורים.

איכות התמונה במצלמות האבטחה

כשרוצים לבדוק מקרה או התרחשות, חייבים לראות זאת באופן ברור לחלוטין. לכן יש לבחור מצלמה נסתרת לבית שמאפשרת לראות את התמונות באופן חד ובאיכות HD.

קראו עוד על מצלמות אבטחה HD.

יש לתת דגש גם על איכות התמונה בחושך כיוון שאם מצלמים נושאים אקוטיים בחושך ובסופו של דבר לא יהיה אפשר לזהות דמויות או מה שקרה וכך אי אפשר לטפל בבעיה באופן הולם. רצוי לרכוש מצלמה הכוללת עדשה בעלת LUX שתבצע עבודה איכותית בתחום זה.

מערכת הקלטה המופעלת על ידי כרטיס או מחשב

באמצעות מערכת הקלטות הכוללות מיקרופונים אפשר יהיה לצפות מרחוק, לראות רק קטעים נבחרים על פי תנועות של אנשים שנצפו לאורך ההקלטה, התיעוד נשמר על פי התקופה הרצויה.

בזמן אמת כל תזוזה מחוץ לבית כשהדיירים לא נמצאים בו מובילה להתרעה אוטומטית במייל או בהודעת טקסט.

מהירות הקלטה FPS, להתאמה מיטבית רצוי לתת לכל מצלמה קצב של 25, אם קיימות ארבע מצלמות ברדיוס, ההקלטה תהיה בקצב של 100.

מצלמות אבטחה חיצוניות

מצלמות חיצוניות צריכות להיות ערוכות לפגעי מזג האוויר כדי שלא יוצר מצב שדווקא ברגע האמת כשקורה משהו, המצלמות לא יעבדו עקב גשם או חום כבד.

מצלמות המתאימות למיקומים החיצוניים הן מצלמות אינפרה מוגנות ממים, מצלמה העשויה ממתכת כך שיהיה קשה לגורמים חיצוניים להרוס אותה.

למידע נוסף על מצלמת אבטחה נסתרת לבית, השאירו פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

[themify_layout_part slug=rm-postall]

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Buttonצלצלו עכשיו