אחת ולתמיד: מערכת האזעקה יעילה או לא?

אחת ולתמיד: מערכת האזעקה יעילה או לא?

לא מעט אנשים מעידים כי עם יציאתם מהבית או מהמשרד, הם חשים בחוסר נוחות: מה יקרה אם אדם זר יכנס לשטח הפרטי, האם המקום מוגן בשעות בהן לא נמצאים פיסית בחלל, מה יקרה אם חלילה תפרוץ שריפה והרשימה עוד ארוכה. אז למרות שלא תוכלו לחלק את עצמכם בין כמה חללים בו זמנית, עדיין תוכלו לקבל עדכונים לנייד שלכם על המתרחש בחלל אותו עזבתם. קראו עוד על – מערכת אזעקה אלחוטית.

מערכות האזעקה היו וממשיכות להיות יעילות יותר ויותר. הטכנולוגיה מתקדמת, המכשור הופך חכם, היא מציעה פתרונות נרחבים יותר וכך אתם נהנים מתחושת ביטחון גבוהה יותר. איך מערכת אזעקה ביתית או אזעקה לעסק תורמת לכם?

מערכת האזעקה כגורם מרתיע

כנופיות של פורצים מחפשות את החיים הקלים ביותר. סביר מאד להניח כי מעשי הפריצה יתבצעו בבתים שאינם ממוגנים ומאובטחים. מאחר ומדובר על כנופיות מנוסות היטב, הן בודקות את השטח לפני שהן מתחילות לפעול. בעת שיראו כי ישנו גלאי המותקן מחוץ לדלת שלכם או על המבנה, הן לא יסתכנו וימהרו לעזוב. מערכת האזעקה לא רק מתריעה בפניכם, אלא גם מרתיעה וכך היא מונעת מעשי פריצה וגניבה.

בכוחה של מערכת האזעקה אמנם להרתיע, אך המציאות היא שעדיין ישנם דיווחים על פריצות וגניבות. לכן, במידה ואכן נכנסו אנשים זרים למרחב הפרטי שלכם, המערכת תדע לזהות את הצעדים והיא תחל לפעול.

חשוב לזכור כי לא רק גניבת רכוש עומדת על הפרק ואותה צריך למנוע. מפגש עם פורץ אינו מפגש נעים ויכול לעורר חרדה. על כן, נסו למזער ככל הניתן אירועים מסוג זה עם מערכת מרתיעה ומרחיקה – מערכת אזעקה בבית ובבית העסק.

מערכת האזעקה יעילה או לא

התראות על שריפות והצפות דרך מערכת האזעקה

יותר ויותר אנשים רוצים לחוש בתחושת השליטה. אין זה סביר שתישארו בבית העסק 24 שעות רצופות, ועוד פחות סביר שלא תצאו מהבית. מערכת האזעקה יכולה לסייע לכם גם בהתראות אחרות שאינן רלוונטיות לפריצות וגניבות. כיום, מערכות האזעקה יודעות גם לאתר שריפות והצפות. כך, אם אינכם נמצאים בבית וחלילה פרצה אש, תוכלו לקבל התראה מידית וכך למזער את היקף הנזק ולהבטיח את שלומם של היקרים לכם.

בשנת 2018 מערכת האזעקה מתקשרת עם הנייד שלכם

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך ישנה חשיבות להתאמת הפתרונות למציאות הדיגיטלית הרווחת כיום. לכן, יהיה ניתן ליצור אינטראקציה בין מערכת האזעקה ובין המכשיר החכם שלכם. כך, תוכלו לקבל התראות ישירות אל מכשיר שלכם, תוך שגם תוכלו לקבל עדכונים בלייב על המתרחש במשרד, בחנות או בבית שלכם. בנוסף, יהיה ניתן להתקין אצלכם גם יישום שבאמצעותו תוכלו לקבל במקרה של התראה, גם תמונות מהמקום ממנו היא התקבלה. כך, המון פעמים ניתן לתפוס את החשודים במעשה במקרה בו אכן התקיים אירוע חירום.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980