מצלמת IP – מה כל כך מייחד אותה?

מצלמת IP – מה כל כך מייחד אותה?

אז המציאות היא שכנראה לא יעלמו כך ביום אחד מעשי הפשיעה והגניבה. עם זאת, ככל שהטכנולוגיה מתקדמת כך גם ניתן ליהנות ממערך אבטחה נגיש יותר, מתוחכם יותר ויעיל יותר. כיום, המצלמות המועדפות על ידי אנשים פרטיים ועסקיים הן בעיקר מצלמות אבטחה IP, המחזיקות ביתרונות משמעותיים שחשוב שגם אתם תכירו.

מצלמת ה-IP אינה דורשת בחיבור ישיר למחשב כל עוד אין לכם צורך בחומרים מוקלטים. כך, כל הנדרש מכם בכדי לצפות בחומרים בזמן אמת הוא חיבור רשת זמין. אז רגע לפני שאתם מכריעים בדבר סוג המצלמה שלכם – אנלוגית או מצלמת IP, הכירו את היתרונות שיש למצלמת IP.

איכות השידור הטובה ביותר שתוכלו לבקש

קרה ופרצו לבית העסק שלכם? בכוחה של המצלמה לספק לכם חומרים מצולמים, איתם יהיה ניתן להגיע אל תחנת המשטרה. הבעיה הגדולה המון פעמים היא שהחומרים המצולמים לא באיכות טובה, כך שמעבר לכך שתראו כי אכן נכנסו זרים אל החלל הפרטי שלכם, לא ניתן באמת לעשות משהו. עם מצלמות IP אתם זוכים לתיעוד באיכות גבוהה מאד. איכות שידור במקרים שכאלו היא קריטית, ומשפיעה במידה רבה על מרחב האפשרויות הזמין שיהיה לגורמים המוסמכים.

קראו עוד על מצלמות אבטחה HD

צפייה בחומרים ורמת אבטחה גבוהה

כהורים לילדים או כמנכ"לים של חברה גדולה, אתם רוצים המון פעמים לתצפת מרחוק על המתרחש. באמצעות מצלמת IP אתם יכולים ליהנות משליטה מלאה! שימו לב כי החומרים אינם זמינים לכם רק ברגע אמת, אלא שבאפשרותכם להריץ חומרים, לשמור אותם וגם לתפעל מספר מצלמות בו זמנית.

בנוסף, המצלמות ידועות ברמת האבטחה הגבוהה שלהן. בשונה ממצלמות אחרות שלעתים נפרצות בקלות, מצלמת IP מעניקה לכם שקט גם באספקט זה. כל מצלמה המופעלת מאובטחת בקוד אישי הנבחר על ידכם, וכך מפחיתים את הסיכוי לפריצות על ידי האקרים, מציצנים או מתחרים המעוניינים לגנוב מכם סודות מסחריים.

מצלמת IP – מה כל כך מייחד אותה?

העובדה כי המצלמה עומדת בפני עצמה, ללא כל תלות במחשב, מאפשרת לכם להתחבר אליה בקלות מכל מקום! המצלמה מאופיינת במספר ייעודי – ה-IP, ובשניות תוכלו לצפות בזמן אמת. כך, בעלי תפקידים מסוימים יכולים לתצפת על המתרחש באותו הזמן, הורים יכולים לפקח על הנעשה בביתם וכן הלאה.

לא רק לעסקים: מצלמת האבטחה גם להתקנה בבית שלכם

לאחרונה, עלו לכותרות סיפורים על מטפלים שהתעללו בתינוקות ובאנשים מבוגרים. נדמה כי גורם ההרתעה הטוב ביותר הוא התקנה של מצלמת IP. מעבר לעובדה שתוכלו לצפות במתרחש בבית שלכם או בביתם של היקרים שלכם בזמן אמת, הרי שגם יהיה לכם תיעוד מלא של כל רגע ורגע מהבית.

מאחר והמצלמה מתקדמת, תוכלו ליהנות לא רק מהחומרים, אלא גם משימוש ידידותי יותר: באפשרותכם לקבל התראות לתיבת המייל הפרטית שלכם, לחפש חומרים על ידי ממשק נוח, לצפות בחומרים דרך המכשיר החכם שלכם וכדומה.

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים.
בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.
Ben-Tech

Latest posts by Ben-Tech (see all)

Ben-Tech

Ben Tech מתמחה במתן פתרונות אבטחה, מערכות אזעקה, הקמה ותחזוקת רשתות תקשורת לחברות ענק, מוסדות ולקוחות פרטיים. בן-טק עומדת ומובילה את הקדמה הטכנולוגית בתחום התקשורת והאבטחה בכדי לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים והאמינים ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button0586568980